Laptop albo netbook - sprawny/działający

Kupie sprawny laptop albo netbook( preferowałbym to drugie). Kupie z jak najmniejszym TDP.

Wymagania/wskazówki:

  • stan wizualny: może się rozpadać

  • stan techniczny: musi działać, nie musi mieć baterii ale musi miec zasilacz, matryca nie musi działać pod warunkiem że działa zew monitor, nie musi mieć HDD

  • inne: da się bootowac z USB

Minimalne wymagania:

  • Proc 1,5Ghz

  • RAM - 512mb

  • Karta sieciowa LAN

Generalnie chce tam postawić linuxa.

ja sprzedaje asusa chcesz

Mam lapka na sprzedaż jak coś.

Fujitsu Siemens Amilo L1310G

Intel Pentium M 1.6GHz

1GB RAM 2x512MB DDR1 400MHz

HDD 80GB Mogę sprzedać bez HDD

15’4 Błyszcząca

Stan Bardzo zadbany parę rysek jedynie

Mam lapka Acer aspie 7741G sprzedam za 1500-2000zł do negocjaci parametry to

Intel core I3 2,27Ghz

3Gb ram

Grafika ATI Radeon HD5650

Dysk: 500Gb

Rozdzielczość 1600x900

Komputer nadaje się do obrabiania filmów nagrywania i grania testowałem na nim Far Cry 3 na średnich wymaganiach chodzi w 45-60fps

Być może miałbym netbooka na sprzedaż. Toshiba NB550D. W pełni sprawna z normalnie działającą baterią i oryginalnym systemem. Netbook ma ok. rok i ma jeszcze gwarancję. W serwisie był tylko raz na wymianę dysku (jakieś bad sectory się trafiły), dysk został wymieniony i od tej pory wszystko działa tak jak powinno. Posiada drobne ślady użycia. W razie potrzeby dorzucę zdjęcia. Ram został wymieniony na 4GB.

W zestaw wchodzi: laptop, oryginalna ładowarka, bateria i oryginalne pudełko wraz z dokumentami, oryginalna kość 1GB i wymienione 4GB.

Cena jaka mnie interesuje to 900zł

Mam ACER ASPIRE 7520. 2GB ram, 160GB dysk, 2x1,7GHz Athlon procesor, matryca 17" za 500+ przesyłka.

Mam na sprzedaz Samsung RV520 5gb ram , karta graficzna Gt 520 GeForce, intel i3 2,10 ghz ,300gb dysk , stan dobry na gwarancji jeszcze. Pisz priv jak cos