Laptop Asus F3SG-AS029C

Witam.

Przymierzam sie do tego laptopa (nie ma on służyć do gier ) : http://www.notebookdlaciebie.pl/index.php?p=1297

A,że nie znam z doświadczenia tej marki , to proszę fachowców o wszelkie opinie - czy warto , i w ogóle…

Jak pracuje sie na Asusie w porównaniu z konkurencją? Czy jest “przyjazny” , ergonomiczny ?

A jeśli trzeba to i poznęcajcie się nad tym wyborem :wink:

Pozdrawiam i liczę na konstruktywne wypowiedzi.

Osobiście nigdy nie miałem z notebookiem Asusa do czynienia, ale czytałem wiele opinii na ich temat i nie jest to zła firma. Za te pieniądze lepszym wyborem będzie jednak Toshiba Satellite A300-15K.

Dzięki za odzew.

Z tego co na szybko widzę , to ta toshiba nie ma wyjścia cyfrowego (dvi lub hdmi) i z tego tutułu raczej odpada…

jate , powiem Ci tak, z asus’em jestem już ponad 3 lata, ta firma jest jak dla mnie mistrzem. Nigdy się na nich nie zawiodłem. Zaproponowany przez Ciebie notebook, jest godny polecenia. Notebooki firmy ASUS odznaczają się bezproblemową pracą praktycznie pod wszystkimi platformami operacyjnymi. Sam również używam ASUS’a, co prawdą z górnej półki, ale miałem kiedyś poczciwego A6R i nigdy mnie nie zawiódł. ASUS po prostu umie robić dobre, niezawodne notebooki. Jedyne co mi się u nich ostatnio nie podoba to serwis, na realizacje gwarancji trzeba nie raz czekać 4 tyg. (wina ich serwisanta, Orica strasznie wolno serwisuje).

Jeśli chodzi o jakąś inną markę, to solidnie produkuje również LG. Np notebooki serii E500, jak również HP (ale tu są częste konflikty oprogramowania).

Asus jednak jak dla mnie wygrywa, głównie ze względu na jakoś wykonania. Nic się nie trzęsie, nie rozłazi. Polecam.

Pozdrawiam :wink:

mam ten sprzęt z mocnejszym procesorem i tunerem tv. Godny polecenia.