Laptop AsusPRO79AB długo sie włącza

Witam od jakiś 2 tydoniu mam problem z laptopem. Laptop posiada windows Vista home premium .

 

Problem: Laptop włacza sie pali sie tylko jedna lampeczka . wiatraki wszystko chodzi. Ale nie idzie dalej . Dopiero po godzine , 2 ,4 ,6 skacze i wchodzi normalnie i laptop dziala do puki się go nie wyłaczy i znowu . ale jak zresetuje go to sie wlacza normalnie ludzie pomóżcie bo to denerwuję .

Żeby laptop wlaczal sie 2/10 godzin masakra  Próbowalem czyścic wszystkimi programami i nadal to samo . Zmiana windowsa może coś zmienic?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Witam. Sama zmiana Windowsa może nic nie dać. To, jak szybko system startuje od paru rzeczy. Od pojemności dysku. Ile GB ma dysk, ile ma GB zajętych,

a ile wolnych. Od tego, jak zawalony kosz jest. Dawno temu czyściłeś coockie przeglądarki ? Nieczyszczone mogą zajmować wiele GB.

Użyj CCleaner do skanowania, zrób nim analizę najpierw, i zobaczysz, ile MB, albo GB zajmują coockie, oraz inne.

Potem w/w programie uruchom skanowanie rejestru. Podaj jeszcze dokładną konfigurację laptopa. Dopiero wgrany system, czy jest od jakiegoś czasu na nim.

Więcej szczegółów podaj.

Problem jest natury sprzętowej. Nie ma nic do rzeczy jaki Windows i wszelkie czyszczenie. NIe jestem wróżbitom, ale ja bym spróbował z zasilaczem. Dawno temu miałem podobną akcję i chodziło o zasilanie.  

Zasilanie, albo bateria.