Laptop AsusPRO79AB długo sie włącza

(Diekogz) #1

Witam od jakiś 2 tydoniu mam problem z laptopem. Laptop posiada windows Vista home premium .

Problem: Laptop włacza sie pali sie tylko jedna lampeczka . wiatraki wszystko chodzi. Ale nie idzie dalej . Dopiero po godzine , 2 ,4 ,6 skacze i wchodzi normalnie i laptop dziala do puki się go nie wyłaczy i znowu . ale jak zresetuje go to sie wlacza normalnie ludzie pomóżcie bo to denerwuję .

Żeby laptop wlaczal sie 2/10 godzin masakra  Próbowalem czyścic wszystkimi programami i nadal to samo . Zmiana windowsa może coś zmienic?

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(Profesorek9) #3

Witam. Sama zmiana Windowsa może nic nie dać. To, jak szybko system startuje od paru rzeczy. Od pojemności dysku. Ile GB ma dysk, ile ma GB zajętych,

a ile wolnych. Od tego, jak zawalony kosz jest. Dawno temu czyściłeś coockie przeglądarki ? Nieczyszczone mogą zajmować wiele GB.

Użyj CCleaner do skanowania, zrób nim analizę najpierw, i zobaczysz, ile MB, albo GB zajmują coockie, oraz inne.

Potem w/w programie uruchom skanowanie rejestru. Podaj jeszcze dokładną konfigurację laptopa. Dopiero wgrany system, czy jest od jakiegoś czasu na nim.

Więcej szczegółów podaj.

(IrasDeeJay) #4

Problem jest natury sprzętowej. Nie ma nic do rzeczy jaki Windows i wszelkie czyszczenie. NIe jestem wróżbitom, ale ja bym spróbował z zasilaczem. Dawno temu miałem podobną akcję i chodziło o zasilanie.  

(G7996095) #5

Zasilanie, albo bateria.