Laptop bardzo długa włącza menu hasła i zwalnia

Witam!

Nie ukrywam że na procesach nie znam się za bardzo :slight_smile: . Mam windowsa xp na firmowym laptopie.Niestety nie mam instalki tylko jak mi padnie to musze jechać z lapem do centrali (kilkaset kilometrów) aby mi go wgrali. Niegdyś na domowym komputrze gdy windows kulał robiło się po prostu reinstalke :wink: Teraz niestety nie moge od tak tego zrobić. Zaczęłem więc interesować sie windowsem i tak właśnie znalazłem sie na tym forum. Sciągnełem LOG ze swojego lapa. Ale tak patrze na te procesy i średnio widze moją ingerencje w nie :wink: Czy drodzy forumowicze moglibyście mi pomóc , co by tu wyrzucić z tego loga ?? Komp dziwnie sie zachowuje. Mam tu HP 6910p i glupie oprogramowanie HP security wlączajace sie jako nakladka na XP w czasie włączania kompa i podawania hasła do widowsa. Odpala się to tragicznie długo,teraz doszły jeszcze jakieś zwiechy i prawie ciągłe mielenie dysku gdy robie pare rzeczy na raz.

A to link do LOGa:

http://wklejto.pl/8397

Z góry dziękuje za pomocne porady

fix w hijackthis

Podaj log z Combofix

I jest problem, Combofix mi nie działa (“Błąd. Instalacja nie powiodła się” -napis pojawia sie jak przejdzie cały pasek instalacji). A DSS Nigdzie nie mogę znaleźć na necie. Stronka podawana w wielu linkach nie działa. Skąd jeszcze moge ściągnąć DSS? Siedzę od pół godziny na googlu i jeszcze nie znalazłem działąjącego linka :frowning: . Pozdrawiam i dziękuję za szybką reakcję i pomoc.

Deckard’s System Scanner

Witam!

No niestety tak jak mówiłem wszędzie na stronkach jest ten sam link tu także. Może na maila jest możliwość wysłania? z góry bym był wdzięczny elpolako@poczta.fm. Ach ten XP :wink: Pozdrawiam.

Pobierz System Repair Engineer

http://www.cybertrash.pl/images/tata/System%20Repair/System%20Repair%20Engineer.html

przeskanuj daj log

:slight_smile:

Witam!

(cholerka od 7 w pracy jestem, w tym czasie mało co zrobiłem ale za to walka z windowsem trwa bez pardonu :wink:

Umieszczam log z System Repair Engineer

http://wklejto.pl/8407

Pozdrawiam

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

uruchom System Repair Engineer zakładka System Repair Browser Add-ons odszukaj i usuń

System Repair Engineer zakładka System Repair File Association zaznacz .SCR repair

System Repair Engineer zakładka Boot items services drivers odszukaj i usuń

Pobierz program SDFix

Witam!

O kurcze to mnie siekło :slight_smile: :slight_smile: . Dziękuje bardzo za poświęcony czas i te przydatne rady. Dzisiaj spróbuje sie tym zająć bo już w pracy chyba nie zdąże (zwłaszcza ze wychodze o 15 a tu nic nie ruszone, trza chociaż cokolwiek dla sztuki zrobić by pracodawca wiedział że żyje hehe) . Pozdrawiam :slight_smile: