Laptop bardzo zwolnił, logi

Słuchajcie pisałem tu pare dni temu, ale nie daliście mi szansy nawet na wytłumaczenie się. Na kompie znajdują się jakieś programy, office, jest pewnie aktywator o którym pisaliście bo office działa, ale to wszystko z nie mojej winy. Kompa dostałem niedawno od brata, ponieważ biore się za pisanie pracy inż. i dopiero staram się doprowadzić go do porządku. Będzie openoffice i wszystko co nielegal usunę, tylko najpierw chciałem ogarnąć system bo nie chodzi jak należy.

p.txt

Dziękuje za pomoc. Logi po skanowaniu:

add http://wklej.org/id/2021744/

frst http://wklej.org/id/2021756/

Niestety malware nic nie znalazło, jak wcześniej, tak samo wersja testowa eseta smart sercurity. Podczas instalacji Malware nie mam możliwoście odznaczenia wersji testowej, nie ma wgl takiej opcji, od razu testowa się instaluje.

 

Takie coś mignie po wzięciu full screena, później normalny obraz i film staje. Było coś takiego już z pół roku temu, brat robił formata i pomogło, ale ja nie chce formatować znów tego kompa.

Hmm tradycyjnie pomogło to co wgl nie brałem pod uwagę. Przeinstalowałem stery od grafy i wszystko śmiga jak należy. Dziękuje bardzo za pomoc!

Proszę o sprawdzenie logów jeszcze raz. Mam problem z klawiaturą i nie wiem czy to windows, czy laptop. Antywir nic nie znajduje.

a.txt