Laptop bez matrycy, z podłaczonym lcd - zadziała?

Witam, mam pytanie, czy gdybym ze starego laptopa wyjął matrycę i podłączył TYLKO monitor zewnętrzny przez dvi to będzie to działać prawidłowo? Oczywiście w systemie ten monitor ustawiłem już na domyślny.

Witam

Jasne że zadziała ale może lepiej starej matrycy nie wyciągaj bo system może się będzie pluł ,że nie ma ekranu.Kiedys u kumpla podłączyliśmy lapka do TV 50 ’ do tego klawiatura bezprzewodowa z myszką, w opcjach zasilania zaznaczyłem żeby przy zamknieciu klapki laptop nic nie robił i wszystko śmigało. Gry trochę się cięły bo grafika nie nadążała ale do przeglądania sieci i oglądania dvd było OK :smiley:

Z tą opcją zasilania to też na to wpadłem, tylko problem u mnie polega na tym, że zawiasy są powyłamywane i chciałbym kompletnie zdemontować matrycę. To mówisz, że będą komunikaty o braku matrycy? Hmm wydaje mi się, że powinno wszystko działać ok, ale trochę się boje :wink:

Nie ma się czego bać. W ostateczności nie będziesz miał obrazu na TV i nic więcej się nie stanie. :lol:

Warto zapamiętać sobie wtedy skrót klawiaturowy do uaktywnienia wyjścia DVI.

:roll:

Nie ma problemu tylko musisz monitor zewnętrzny ustawić na domyślny, oraz musisz się liczyć z tym że jeżeli monitor obsługuje wyższą rozdzielczość to będziesz miał spadki na grafice :slight_smile:

Cześć,

Nie zawsze. Mój HP nie wyświetla nic na zewnętrznym ekranie pod D-Sub, dopóki system się nie uruchomi.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Lewanxd , bo nie jest to jedyny ekran. Gdyby był, wyświetlana by była procedura startowa, etc.

nie becze z niczym problemów;] możesz śmiało zdjąć matryce;]