Laptop bez systemu i wgranie na nim legalnej wersji Insider Preview


#1

Jak zapisać się do Insider Preview nie mając w ogóle Windows 10 i aktywować go, aby używać legalnie wersji testowych na laptopie bez systemu?


(Cedar) #2

Ściągasz zwykłą wersję win 10 ze strony MS, instalujesz, następnie z poziomu ustawień systemu przystępujesz do programu. Po przystąpieniu do programu nastąpi aktywacja zainstalowanego systemu.
W ten sposób wyglądało to jakiś czas temu, prawdopodobnie nie ma obecnie jakiś większych różnic.

To podobno obecnie nie jest możliwe. Nie chce mi się wczytywać w aktualną licencje Insider Preview ale jakiś czas temu została ona zmieniona i chyba nie jest legalne używanie Win 10 Insider Preview jeśli nie posiada się licencji na normalną wersję Win 10 (od strony programowej jak najbardziej wszystko działa OK, system bez problemu jest aktywowany)


(marky.wolfheart) #3

najlepiej od razu ściągnąć wersję insider preview programikiem Windows ISO Downloader https://goo.gl/T4cicr , wypalić na płycie bądź zgrać na pena i zainstalować


(Cedar) #4

To w jaki sposób ściągniesz system nie ma większego znaczenia bo i tak nie ma możliwości legalnego używania wersji Insider bez posiadania licencji na Win 10.


#5

Te osoby, które aktywowały Insider PReview przed ta zmianą Licencji IP dalej mogą uzywac jej czy muszą tez nabyć zwykła licencję Win 10?


#6

Gdzie można nabyć Win 10 S i za ile?