Laptop (biurowy + do gier), 2200 zł - 2600 zł

Cześć,

 

Poszukuje laptopa w powyższym przedziale cenowym (2200 - 2600 zł), dobrego jakościowo, który byłby także w stanie pociągnąć gry - nie ukrywam, że chciałbym na nim pograć w najnowsze GTA V.

 

Póki co znalazłem, coś co spełniałoby moje oczekiwania (ASUS R510 LN-XO102H W8.1) w cenie poniżej 2500 zł i (ASUS R553LN-XX134H) w cenie około 2600 zł.

 

Proszę o opinie dotyczące obu modeli i czekam na wasze propozycje.

 

Pozdrawiam.

Z systemem ma być, czy może być bez?

Może być bez, myślę, że ewentualnie byłbym w stanie dopłacić max. 200 zł, do podanej ceny, czyli budżet max. 2800 zł

Jeśli zależy Ci na jak największej wydajności to radzę dorzucić do MSI GP60 z i5 i GTX850, bądź też jeszcze wydajniej z Lenovo Y50-70 z i5 i GTX860 - tutaj też podświetlana klawiatura i dobre audio.

 

Poniżej tej ceny masz w zasadzie najmocniejśża konfigurację i7 ulv/i5 + GT840, np taki ASUS X550LN z i7 ulv i GT840 - tutaj dobra kultura pracy, matowa matryca.

A co myślisz na temat Asus R553LN-XX136 lub Acer V3-572G ?

Myślę,ze te dwie propozycje są średnie.

Grafika ge force gtx 850m jest o wiele lepsze od gt 840m. Nie ma porównania. A jeśli chcesz grać w gry to lepiej będize zainwestować właśnie w lepszą grafikę. 

Aktualnie w bardzo dobrej cenie jest ten Asus:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/11635573

Oferuje:

procesor i5

grafikę ge force gtx 850m

oraz matrycę Full Hd 15 cali

Wydasz 2900. 

Dzięki za propozycje, ale niestety 2800 zł to i tak w moim przypadku mocno naciągany budżet…

Przemyślałem całą sprawę, myślę, że mógłbym max. do tych 3000 zł coś kupić. Najbardziej interesująca wydaje się być ta propozycja z Lenovo -> **Lenovo Y50-70 z i5 i GTX860 - **laptop wygląda bardzo fajnie, i ma najlepsze chyba dostępne parametry, nie wiem tylko nic na temat tej firmy. Czy mają dobre/wytrzymałe laptopy? Jak z serwisem? 

 

Będę wdzięczny za wytyczne.

Nie używałem lenovo, mialem go jednak w rękach, budowa całkiem solidna, klapa metalowa, reszta plastik, nie jest zbyt gruby -ok. Matryca sprawia wrażenie słabej, kolory wyprane, ludzie narzekają na throttling (choć to najbardziej w wersji z i7) i podobnoż gwarancja na produkty tej firmy to jakaś kpina. Ale podzespoły do gier trzeba przyznać ma chyba najlepsze w tych pieniądzach.