Laptop+blueconnect czy da się udostępnić internet?

Hejka

posiadam blueconnect internet z modemem bezprzewodowym podłączony do laptopa czy jest jakaś szansa aby udostępnić internet z mojego komputera na drugie urządzenie-tj na konsole do gier? czy muszę dokupić jakiś router ?

  1. Jako sieć Ad-hoc. Gdy jest możliwość udostępnienia (LTE z Plusa w łatwy sposób nie pozwala się udostępnić), ale przy dialup nie powinno być problemów.

lub

  1. Ściągasz oprogramowanie: Connectify lub inne tego typu jest też kilka darmówek (Virtual WiFi Router, Virtual Router).

I po problemie.

Lub po prostu podłączasz urządzenie do laptopa kablem sieciowym (potrzebujesz kabel krosowany) i włączasz udostępnianie połączenia sieciowego na połączeniu modemowym.

To urzadzenie to PS VITA dlatego nie mogę podłączyć kablem :frowning: próbowałem sposób Kota_Ciapucha :slight_smile: i mi nie wychodzi.

A czy np gdybym kupił router bezprzewodowy to mógłbym dać internet blueconnect z laptopa na vite? vita ma wbudowany modem 3g ma połączenie z internetem jednak nie można gier ściagać bo jest limit na pliki max 20mb :frowning:

Możesz, ale to może lepiej kup od razu router z modem 3G lub ze złączem USB z możliwością podłączenia modemu. Ten limit, to gdzie masz?

Limit jest w konsoli PS VITA,że można pobierać pliki przez 3G tylko o pojemności 20mb,a bez limitu można pobierać tylko przez WI FI.(konsola musi łączyc się z internetem przez Wi fi)

a ten router z modmem 3G jak działa ? wkładam do niego karte sim z blueconnecta i wtedy konsola wyłapie sygnał wi fi z tego routera i będę mógł pobierać gry ? :slight_smile: na 100% pomoże mi ten router 3g?

Tak właśnie to działa.

Jeśli potrzebujesz WiFi , to powinno pomóc, skoro na Wifi nie ma limitów. Tej łatki (patch) nie można pobrać, np. na komputerze i przekopiować na konsolę?

Dziękuję za pomoc,teraz pozostaje mi kupić router :slight_smile: natomiast co do kopiowania na konsole to raczej nie da się albo ja nie potrafię bo nie widzę takiej mozliwości.Myslę,że router załatwi sprawe :slight_smile: