Laptop + bluetooch + sterowniki

Witam, mam laptopa acer ex 5235, ściągnięte sterowniki ze strony producenta do BT, i przy instalacji pisze ze nie znalazło modułu z urządzeniem BT. Podejrzewam ze chodzi o wlaczenie go przyciskiem, tak jak wlączam Wi-fi, tylko problem w tym ze wlaczam, ale lampka sie nie zaswieca, wie ktos jak sobie z tym poradzic ?

Hej,

A jakie są dalsze numerki w nazwie modelu?? One są szczególnie istotne, jeśli chodzi o dodatkowe urządzenia w laptopie. Niestety to, że laptop ma przyciski umożliwiające włączenie urządzenie Bluetooth, wcale nie oznacza, że w odpowiedni moduł jest on wyposażony. Mogą być tylko sama przyciski… Sprawdź w menadżerze urządzeń, czy widoczne jest jakieś urządzenie Bluetooth. Ewentualnie oprócz przycisków sprawdź, czy moduł nie jest wyłączony w oprogramowaniu Acer ePower Managment.

Sprawdziłem - model Acer EX 5235-901G16M modułu BT nie posiada, natomiast nieco wyższy model Acer EX 5235-902G16N już tak.

Pozdrawiam,

Dimatheus

racja tak pomyslalem po tym jak napisalem posta, dzieki pozdro

Hej,

Ale z czym racja - z tym, że nie masz w ogóle Bluetooth’a czy też, że był wyłączony w menadżerze lub oprogramowaniu Acer ePower??

Pozdrawiam,

Dimatheus