Laptop czy PC?

Witam mam zamiar kupić sobie urządzenie do grania ( nie chodzi mi o konsole) pc czy laptop. Trochę podróżuje dlatego mysle nad laptopem.

Co lepiej kupic?

Laptop ktory bym kupowal : http://allegro.pl/20-super-moc-asus-g73 … 22941.html

A co do komputera to nie wiem

Prosze o pomoc. Z gory dzieki!

Jezeli myslisz o podrozy z laptopem to nie ma problemu , lecz z PCtem w podrozy to jeszcze nikogo nie widzialem by w przedziale wagonu PKP PCta podlanczal… :lol:

Bierz tego laptopa, ale jest wypasiony :o !!

Az zazdroszcze… :frowning:

Ten laptop to niezła rakieta ,ale za tą sumę złożysz sobie bardzo dobrego kompa z zewnętrzną kartą dźwiękową i zestawem głośników…jeżeli zdecydujesz się na stacjonarny daj znać ile masz do wydania na ten cel pieniędzy , złożymy Ci porządny zestaw.

I kto mówi, że PC nie jest przenośny xD

12719395641.jpg

Ale tak na serio. Musisz jawnie określić priorytety i podejść odpowiedzialnie do sprawy. Co chcesz robić na tym komputerze? Gdzie go będziesz woził? Co podczas przewozów? Zauważ, że dobre laptopy strasznie mało wytrzymają jak będziesz grać na baterii.

Bo jeżeli musisz koniecznie jeździć z nim to może jakiegoś taniego netbooka, który wystarczyłby na podróże, a potem kupić PC-ta który stanowiłby jako główną maszynę… w moim odczuciu jest to lepsze rozwiązanie.

Człowieku bierz tego Asusa. Gdybym poczekał rok to zamiast swojego HP kupłbym właśnie tego G73

Najlepsza z tego jest karta graficzna, bo procek tylko szybszy od tego co i ja mam w swoim lapku.

Za ponad 5.000 zł laptopa, który pochodzi może 3 lub 4 lata?

Daj sobie spokój z laptopem do gier i kup/złóż stacjonarny.

Laptopy do gier, to reklama firmy i mącenie w głowach.

Po gwarancji nawali Tobie coś i płacisz grube pieniądze, a po 2 latach, nie wiem czy laptop będzie warty 1.500 zł (jako pełnosprawny).

Zdecydowanie odradzam #-o .

Według mnie też nie warto ładować 5 kafli w laptopa.

Ale podoba mi sie rozwiązanie LonngerM. Komputer stacjonarny o dobrych parametrach + netbook z baterią, która w zależności jaki model wybierzesz moze wytrzymać od 5 do 8h. W ten sposób dostajesz szybki komputer z “wypasiona w kosmos” grafiką i bardzo mobilny sprzęt z szybkim WiFi najczęściej w szybszym standardzie N a nie tylko w zaproponowanym przez ciebie G, dyskiem do 250 GB i to wszystko kosztować cię będzie mniej niż 5 kafli. Jeśli jesteś pełnoletni wystarczy jeszcze na browar a jeśli jesteś małolatem to na sok :smiley:

Sam rozmiar ekranu moim zdaniem dyskwalifikuje laptopy do grania a nawet do oglądania filmów . Co to za przyjemność 17 calowy ekran . Jesli komputer multimedialny to tylko blaszak.

To nie jest podróżny laptop, 17’’ waga 4KG, doliczyć jeszcze torbę, zasilacz to wyjdzie jeszcze kilo więcej, na baterii przy maksymalnym oszczędzaniu 2 godz 30 min, w grach godz mniej. Lepiej sobie PC brać do grania, zawsze można grafikę zmienić, czy wstawić szybszego proca jak by gry zaczynały zwalniać, a do podróży jak trzeba z netu skorzystać netbook.

Dzieki za szybkie odpowiedzi.Hehe 5 kawalkow tez bym nie wydal mieszkam tymczasowo w stanach wiec kosztuje on tutaj ok 1500$ :slight_smile: Wiec na ile lat starczyl by mi ten laptop? I czy za tak kase mialbym duzo lepszy pc?