Laptop Dell do 2000

Witam. Szukam jakiegoś w miarę wydajnego laptopa marki Dell za ok 2000 zł 15 cali. Laptop raczej multimedialny do internetu, oglądania filmów, zdjęć, itp.

Zależy mi żeby laptop miał nagrywarkę cd/DVD, hdmi, USB 2.0, 3.0. Szybki dysk żeby Windows szybko się odpalał. I matryce nie odbijającą światła.

 

Jeszcze jakby ktoś wiedział czy laptop zakupiony w Polsce z polską gwarancją może być naprawiony w serwisie np Anglii?

Dzięki 

TO zależy co gwarancja obejmuje musiał byś sie w Dell pytać.

 

Co do propozycji Dell vostro 3558 - Matowa matryca nie odbija otoczenia mniej męczy w pracy biurowej najlepsza, laptop jest cichy i chłodny, dobra czasy pracy na akumulatorze ponad 6h na wifi, urządzenia wejścia są przyzwoite, niezłe wykonanie biznesowe. 3 letnia gwarancjia biznesowa Dell "Serwis u klienta następnego dnia roboczego to najszybsza i najlepsza forma serwisowania

 

lub Dell 5558 - renomowana marka dell, dobry dostęp do niektórych podzespołów, niskie tempratury, pokrywa serwisowa. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu). 

Na komputroniku jest bardzo dużo konfiguracji laptopów o tym numerze. Różne procesory, grafiki itp. Na co warto zwrócić uwagę?

Warto inwestować w te dyski ssd?

W tej cenie najlepiej z i3U/i5U szukać + GF920m choć jak nie grasz w gry Ci nie potrzebna

 ssd 128 4 giga ram i3no chyba że coś takiego tyle że już bez ssd

Zdecydowałem się na 5558 z i3, 4GB i dyskiem ssd 128 z win 10. W sumie czekam jeszcze na dostarczenie go do sklepu, ale chciałem zapytać tak wstępnie, bo to mój pierwszy laptop z dyskiem ssd i win 10, wcześniej pracowałem na win7. Czy o czymś konkretnym powinienem wiedzieć o użytkowaniu, optymalizacji systemu, czy czymkolwiek co pozwoli wygodniej korzystać z laptopa?

Chyba że tylko włączyć i niczym się nie przejmować?

Nie, myślę ze z czasem z użytkowaniem wszystko samo wejdzie.

Mam nadzieję ze nie kupiłeś z tych linków wyżej jeśli tak to troche przepłaciłeś :stuck_out_tongue: