Laptop Dell G7 7790 i7 8 gen. RTX 2060 bateria nie ładuje się

Dzień dobry państwu,
Mam takie pytanie. Tak jak w temacie posiadam laptopa Dell G7 7790 z i7 i rtx 2060 na pokładzie. Zasilacz laptopa ma moc 180W. Przechodząc do sedna. Podczas normalnej pracy: excel - wyliczenia na dzisiątkach tysięcy komórek, do tego trochę muzyki z YT plus kilka dodatkowych kart w operze i bateria ma 100% naładowania przy podłączonym kablu do gniazdka. Dalej idąc, gra w LoLa również na zasilaczu nie powoduje spadku naładowania baterii. Chciałem tego laptopa ostatnio przetestować i zainstalowałem Assassina Origina i ustawiłem mu Ultra ustawienia i tu zaczyna się problem. Laptop jest podłączony do zasilacza a bateria po 15 minutach rozgrywki rozładowuje się powoli, gdzie po około godzinie jest już 89% i spada dalej.
Dzwoniłem do XKomu, odesłali mnie do Della. W Dellu powiedzieli, że to niby jakaś opcja Geforca Hybrid power, ale czy to możliwe, że bateria się rozładowuje na podłączonym zasilaczu?
Co do tego Hybrid power to facet wspomniał, że do 10 % się bateria rozładowuje, a następnie ta opcja Hybrid się wyłącza.
Wszystkie diagnostyki, które robiłem nie wykryły żadnego błędu.

Czy potwierdzicie słowa tego konsultanta z pomocy technicznej Della?

Kiedyś MSI miało problemy z swoich laptopach z drainem baterii pod obciążeniem, lecz tutaj to wygląda inaczej. Sprawdź jeszcze inne wymagające gry czy problem też występuje?

Sprawdzę jeszcze to co konsultant powiedział, rozładuję do 10% i zobaczymy czy zacznie się ładować.

Hybrid Power
The Hybrid Power feature enables the system to function optimally during instances of heavy loading, such as graphics and processorintensive gaming. It does so by coordinating the power input from the power adapter and the battery. This feature is enabled as long as the
battery capacity is above 10%.
When the Hybrid Power feature is enabled, these events may occur:
• Battery charge does not increase when connected to the power adapter.
• Battery charges slowly when connected to the power adapter.
• Battery charge depletes when connected to the power adapter.
When the battery charge depletes below 10%, Hybrid Power is disabled, and this may lead to a drop in system performance. Battery
charging resumes immediately when the computer is no longer under heavy loading.

Znalazłem coś takiego.

Czyli to potwierdza wersję konsultanta.