Laptop Dell N5050 - jaki powerbank?

Poszukuję powerbanku do swojego laptopa - Dell N5050. Z tego, co już się zorientowałem - najlepiej by miał 20 000 mAh. Niestety, nie znam się na innych parametrach i nie wiem, jaki najlepiej wybrać. Co polecacie?

Powerbank do laptopa to koszt ponad 300 zł http://allegro.pl/powerbank-do-laptopa-acer-15600mah-15-wtyczek-i5705657490.html 

Pojemność jest podawana dla napięcia 3.7V. Laptop potrzebuje 19-20V, więc sprawność będzie raczej niewielka.

Piszesz to również w odniesieniu do powerbanku, do którego link podałeś?

Piszę to w odniesieniu do każdego powerbanku, którym będziesz chciał ładować laptop.

Przyznam, że nie znam się w ogóle na tym. Co to oznacza w przypadku np. tego powyższego powerbanku? Że może dostarczać zbyt słabe napięcie do laptopa i wskutek tego może się coś zepsuć?

Chodzi o to, że zmiana napięcia z 3.7V na 19-20V spowoduje duże straty energii. Może uda Ci się naładować laptop raz z 20% do 100%, na więcej bym nie liczył.

Czyli żaden powerbank się nie nadaje? Pytam, bo oryginalnych baterii do mojego modelu już nie produkują, a boję się kupować zamienniki innych firm. Poza tym, potrzebowałbym czegoś do ładowania tej drugiej baterii, bo nie mam na tyle czasu, by naładować obie, gdy laptop podłączony jest do sieci.