Laptop Dell ustawiony na uśpienie, wyłącza się

Bardzo proszę o pomoc. :wink:

Tydzień temu zakupiłem laptop Dell 3537 z Win 8, ale zaktualizowałem do 8.1. Uśpienie działało normalnie jednak od wczoraj, gdy zamykam pokrywę, zamiast przechodzić w stan uśpienia laptop wyłącza się całkowicie. Próbowałem zmieniać wszystko w opcjach zasilania i np. ustawiając opcje po zamknięciu pokrywy “nic nie rób”- laptop faktycznie nic nie robi, wiec problem jest tylko z funkcja usypiania. Dodam jeszcze, iż mam ustawione zasypianie po 15 min bezruchu laptopa, jednak po upływie wyznaczonego czasu laptop się wyłącza. Ściągnąłem parę programów oraz zainstalowałem kilka gier. Co o tym myślicie?  Jest może na to jakaś rada? 

Windows 8/8.1 od początku ma drobne problemy, nawet te, które opisałeś. Sam miałem kilka. W Windowsie 7, raczej z tym problemu byś nie miał. Dziś ma wyjść Update 1, dla W8.1 więc po zainstalowaniu, jak tylko będzie już dostępny, sprawdź, czy problem dalej występuje.

Dzięki, poczekam i zaktualizuje. Zobaczymy czy to coś pomoże. 

Jeśli nie pomoże, to będziemy działać dalej. Póki co, pozostaje czekać na Update 1.

Czekałem na aktualizację, która niestety w tej kwestii nic nie pomogła. ;/

I jak, dalej masz problem z uśpieniem?

Niestety dalej, pytałem wielu znajomych co może być przyczyną i niestety nikt nie wie. Jedyna rada jaką słyszę to format i chyba tak też będę musiał zrobić. 

Problemem jest sterownik karty graficznej Intel. Miałam ten sam problem, sama głowiłam się z tym i nie wiedziałam co się dzieje - szukałam na necie informacji na ten temat. Na Dell Pc Checkup, dokładnie na kalendarz zdarzeń, wiele razy widywałam BSOD z problemem “igdkmd64.sys”, który pochodzi od sterownika Intel. Niestety nic nie znalazłam, ale spróbowałam powrócić na starszą wersję tego sterownika. O dziwo zadziałało :slight_smile: