Laptop dla studenta do 2 tysięcy

Matowa matryca, system operacyjny, dużo ramu, dobry procesor, konkretna grafika no i solidne wykonanie…

Proszę o pomoc, w allegro jest tego multum, a ja nie wiem co wybrać…

Kwota: +/- 2 tysiące

Nie za tą kasę.

E chyba kolega powyżej przesadza, no chyba, że założyciel tematu pisząc porządna grafika, chcę grać w nowe gry. W takiej sytuacji radzę dołożyć minimum 500 zł, a najlepiej 700-800zł.

Przy założeniu, że ma on służyć do grania w nowe gry, to się zgodzę, że trzeba trochę dołożyć, żeby się cieszyć z porządnego sprzętu. Do tego matowa matryca - z tym będzie największy kłopot, jeśli myślisz o jakichś konkretniejszych parametrach w tej cenie. Do tej wartości jest ultimatum, albo “dobre” podzespoły i lustrzana matryca, albo matowa i słabsze bebechy (cudzysłów dlatego, iż nie wiadomo, co konkretnie w danym przypadku będzie dobre, a co mniej).

Niech student określi, jakie ma wymagania dot. używania owego sprzętu, bo z kuli to się nie da wróżyć tutaj ;-).

Jeśli zależy Ci na matowym ekranie to polecam tego http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/4320524 opinie

Ja bym Ci polecił sprawdzić tego HP

@Vendor43 - mimo wszystko grafika to low-end, nawet bardzo low-end - szyna 64-bit…

@digbuzz - nie skomentuję - mocna karta graficzna?