Laptop dla studenta do 4500 zł

Oto jego wymagania:

  • dużo pamięci
  • dwa dyski
  • 15-15.6"
  • system na pokładzie
  • zastosowanie: do pisania pracy licencjackiej, do gier (Simsy, MTA, SoulWorker, Naruto, Tomb Rider itd.), do programów graficznych (Krita)

Cześć, co prawda bez drugiego dysku, ale jest na niego miejsce, więc w dowolnej chwili sobie można dodać.

Wg mnie bardzo fajny model w tej cenie, dobra matryca, no i zgodny z wymaganiami :slight_smile:

Ten Pavilion całkiem spoko, ale myślę, że może być też dobry tańszy model z i5 dziewiątej generacji, też ma 16 GB RAM, dwa dyski i GTX1050, oczywiście z Windowsem. Jest w promocji i z kodem “ferie2021” cena się jeszcze bardziej obniża

Jak student nie masz dostępu do darmowego oprogramowania?
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/8GB/256/Win10 GTX1650
Matryca dobrej jakości 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 60Hz, 100% sRGB, stonowany design więc w przypadku przyszłych wykładów nie będzie laptop rzucał się w oczy, dobre i wygodne rozmieszczenie portów, podświetlana klawiatura. Wydajny procesor AMD 6 rdzeniowy. Jest zapas 500 zł z budżetu, więc spokojnie od razu możesz dołożyć kość ram i dodatkowy dysk SATA.

Ewentualnie ten sam model tylko w odsłonie z Intelem.
Lenovo Legion 5i-15 i5/16GB/512/Win10X GTX1650 144Hz

Skąd mam wiedzieć? To nie dla mnie. Już dawno nie jestem studentem xD Dzięki za propozycje. Podeślę je.

Nie wiem Ty mi powiedz :slight_smile: zadałeś tutaj pytanie ja o nie dopytałem. Chce dobrać optymalny sprzęt, system to koszt 500 zł wpływa na konfiguracje laptopa.

Zresztą podałem modele z systemem :wink:

1 polubienie