Laptop - długo się uruchamia


(Bryndziaszek) #1

Witam.

Mam problem ze swoim laptopem, bardzo wolno się uruchamia. Przeskanowałem system ccleanerem, spybotem d&s, zrobiłem defragmentacje dysku,  naprawiałem programem wise care 365 lecz i tak fatalnie się to wszystko uruchamia. Laptop ma 2 lata i jeszcze nie był formatowany ( jest jedna partycja i nie chce stracić wszystkiego). Czy mogli byście (bardzo proszę) spojrzeć na logi http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/953689—o8vp.html i podpowiedzieć mi co mam powyłączać ? Komputer jest chyba zaatakowany jakimiś robakami internetowymi bo często dochodzi do sytuacji że przekierowuje mnie na jakieś strony typu kasyno (Bar) gołe panienki. Programy antywirusowe nie wywaliły tego bo mimo skanowania dalej sie to ładuje (może to jest powodem długiego uruchamiania)? Pomożecie mi z tym coś zrobic ?

 


(Johny) #2

Czyli potrzebne jest wyczyszczenie systemu z syfu.Często powodem długiego uruchamiania jest właśnie przeładowanie.

Użyj AdwCleaner Combofix,podejrzewam,że po antywirusach trzeba posprzątać.Częstym błędem są zainstalowane dwa antywirusy naraz.

Dalej trzeba zobaczyć jakie oprogramowanie masz poinstalowane.Być może 5 przeglądarek internetowych,4 pakiety kodeków,itd.

Jak czyścić system znajdziesz na Youtube.