Laptop do 1000 zł

Hej, potrzebuję małego, lekkiego laptopa. Jedynie na czym mi zależy to, żeby sprawnie chodził. Znałazłam parę propozcji na allegro, czy ktoś mógłby spojrzeć na ich parametry, czy do takiego zwykłego użytkowania ( przeglądanie internetu, praca biurowa w wordzie) dadzą radę?

Wiem, że są to sprzęty poleasingowe, ale w tej chwili potrzebuje czegoś taniego, a działającego. Może macie jakieś inne propozycje? :slight_smile:

Spoko te laptopy, powinny wystarczyć o ile 60GB wolnego miejsca na dysku jest OK.

Tutaj masz ten sam laptop ale ze stickerem Windowsa, a nie “aktualizacją”

Do tych wymagań wystarczą. Postaraj się jednak może poszukać czegoś z ekranem FHD. Przeglądanie netu będzie bardziej komfortowe. Ale jeżeli ci to nie przeszkadza to nie ma sensu za bardzo cisnąć. Bo potrzeby masz małe więc i laptop nie musi być jakoś szczególnie wyżyłowany techniczne. I spokojnie kupuj Delle. I nie daj się namówić pewnemu znanemu tutaj użytkownikowi, który każdemu wciska przedpotopowe thinkpady które wyglądają jak radzieckie czołgi z II WŚ.

Lapropy poleasingowe są bardzo dobrej jakości, sam używam, tyle tylko że miałem wcześniej 12" i więcej bym nie chciał - po prostu jest za mały do pracy. Raczej polecałbym poszukać czegoś z 14" i tak jak ktoś pisał rozdzielczość przynajmniej hd+ (1600x900) - 1366x768 to trochę za mało, ale da się pracować. Można poszukać czegoś typu T440 - bardzo dobre lapki i w sumie też bardzo smukłe i małe

Możesz jeszcze popatrzeć czy uda się dostać Dell Latitude E7450

Ja bym polecił coś takiego: https://laurem.pl/product-pol-3584-HP-820-G2-i5-5300U-8GB-120GB-SSD-WIN-10-HOME.html . Koleżanka z pracy korzysta z takiego i bardzo sobie chwali.