Laptop do 1000zł

Jaki polecacie z allegro laptop do 1000zł. Wiem że jest dużo podobnych tematów na forum ale ja potrzebuje do 1000zł nie wiecej :?

nowego nie kupisz, tylko używka wchodzi w grę.

kupi EEE PC Asusa do 1000 zł

wydajność będzie oszałamiająca :expressionless:

a po co ci laptop… kup składaka ( o komputer tutaj chodzi oczywiście) :wink:

milan.torun , myśl! Jeśli chce laptopa to pewnie ma powody! Mobilność i w ogóle.

EEE PC to nie notebook, tylko subnotebook, lub wg nazewnictwa Intela - netbook, tak więc sprzęt nie adekwatny do wątku :stuck_out_tongue:

milan.torun , jeśli pisze laptop to laptop… to nie jest dla mnie, osoba dla której jest ten laptop nie będzie targać codziennie składaka ze sobą bo jest składak jest lepszy od laptopa :expressionless:

Vendor43 , może być używany, co polecacie?

A na tym EEE można zainstalować Winndows’a i Offica?

ja generalnie nie polecam używek, no chyba, że masz dobrego znajomego, który chce akurat sprzedać laptopa. Inaczej nie będziesz pewny co do historii użytkowania tego laptopa.

Radzę dołożyć 200zł i kupić chociażby Acer Extensa 5220-201G12

Na eee spokojnie zainstalujesz XP i Offica. Ale faktycznie, na oszałamiającą wydajność i magazyn danych nie licz, ale z podstawową pracą nie powinno być raczej większych problemów. Weź pod uwagę jednak niewielką rozdzielczość.

Nom zgadza się. Ale to ma być komputer do pisania jakiś dokumentów i tyle. Taki mały przenośny więc to może być dobry pomysł z tym EEE. Jaki model sugerujecie? Pamiętajcie że mam wydać 1000zl :wink:

Nie wychodząc poza 1000zł i nowy to tylko wersja 4G: w sklepie to tylko chyba http://digitalo.pl/product_info.php?products_id=2661 ale jest to wersja Surf (poznasz po braku kamerki) dlatego radziłbym http://allegro.pl/item372710251_super_a … _nowy.html albo coś podobnego.

Oczywiście jak masz możliwości to ściągaj, ze stanów chyba najtaniej. I tak Asus nie ma oficjalnego wsparcia dla eee w Polsce, więc gwarancję miałbyś najwyżej sprzedawcy.