Laptop do 1400zł

możesz kupić na allegro i będzie to chodzić ale jak to się okaże jak kupisz

ostatnia moja propozycja to brać coś takiego ewentualnie pozamieniać coś jak jest jakiś znawca niech oceni :smiley:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=41768

jakbym sobie kupował za tę kasę to coś takiego bym wybrał bo jakościowo bez porównania do tych zestawów z allegro płyta gł.powinna obsłużyć współczesne buldożery kartę zawsze można sprzedać komuś i kupić inną

wyszlo na to, ze zamowilem sobie duzo tanszego :smiley:

http://allegro.pl/phenom-4x-3-2ghz-gt52 … 54121.html

Nie taki zly ;] Najwyzej kiedys dokupi sie jakas lepsza czesc…

Dzieki wszystkim za POMOC. ;]

To po zakupie dla bezpieczeństwa wymień sobie zasilacz :slight_smile:

I lepiej wcale tego nie podkręcaj, bo ta płyta jest słaba jakościowo, ma zasilanie tylko 4pin i słabą sekcje zasilania.

dlaczego?

Na tym zasilaczu to ja bym nawet kompa nie włączał. Poczytaj zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

No widze ze Logic w zlych :smiley: ale co kompa moge spalic czy co?

jeśli byś miał na prawde pecha to może sie wszystko spalić łącznie z biurkiem :smiley:

Teraz beda mnie straszyc… najwyzej dokupi sie inny zasilacz i gitara :smiley: 600W styKA?

Dodane 28.07.2011 (Cz) 3:28

Wezcie jak mozecie jakis dobry zasilacz znajedzie dla mnie bo ja o zasilaczach to sie nie znam :d i podeslijcie link tylko w miare tani…

Daj spokój, chyba nie będziesz kupował do taniego kompa drogiego zasilacza. Jak nie będziesz go modernizował, podkręcał to będzie działał. Do tego masz gwarancje, padnie to ci wymienią.

Może się spalić sam zasilacz, może zabrać ze sobą elementy jakieś, może i jakiś mebelek naruszyć - chociaż sam jadę na złym zasilaczu już 6 lat i żyję, a nie wymienię, bo wartość zasilacza przewyższy wartość tego komputera :smiley:

No nie wiem, ja bym wymienił - wiem, jak coś padnie to wymienią, ale nie jest to pewne - powiedzą, że coś się kręciło, majstrowało - do tego to czekanie, wysłanie, odebranie, czas bez komputera .

Ogólnie dla mnie kupowanie komputerów z allegro to głupota - lepiej złożyć z elementów, może ciut gorszy - ale z normalnym zasilaczem, określonym producentem dysku, pamięcią RAM i z porządną obudową - nie sądzę, żeby obudowa była jakaś porządna, bo jakoś ten COLORsit (co to za firma!?) za 60 zł porządnej obudowy nie zrobi, sam mam taką (co się dziwić, pierwszy komputer i kompletnie nic na ten temat nie wiedziałem) i w ogóle jakaś się wygina, raz lekko taboretem zahaczyłem przy otwartej (dobrze, że nie w podzespoły) i zaraz dosyć porządne zniekształcenie, położę słuchawki i zaraz są rysy - no ogólnie badziew, IMO lepiej trochę dołożyć i wziąć no ale - lubię porządne opakowania, które nie mają dużej ilości świecidełek :wink:

No ale - rób co chcesz, to tylko moje zdanie - życzę Ci, żeby się nie spalił :wink:

zobaczysz w domu jak będziesz grał w gry i ci się komputer będzie wyłączał po czasie to wymień ten zasilacz

Ok. Dzieki za pomoc, a co do zasilacza to taki do 150zł kupie dobry?

póki co zostaw jak jest wszystko nie powinno się nic dziać złego jak gwarancja wyjdzie albo coś będziesz wymieniał to wtedy zacznij od wymiany zasilacza

przejrzyj wątek z tego forum masz napisane jakie zasilacze są dobre i w jakich cenach i jakie złe

http://forum.benchmark.pl/topic/3422-fa … z-pytanie/