Laptop do 2000 zł

Szukam laptopa do codziennego użytkowania (praca, internet, czasami jakiś filmik) raczej nie do gier.

Mam na ten cel 2000 zł.

Będę wdzięczny za waszą pomoc.

Do 2000 zł dobrym rozwiązaniem jest Samsung R540.

recencja

ceny w skąpcu

Dzięki za pomoc. Faktycznie jest to może i najlepsza oferta, ale taką cenę można złapać jedynie w Zadowolenie.pl, a z opinii znajomych i tego co przeczytałem w opiniach o tym sklepie raczej z tego nie skorzystam. Z tego co do mnie dotarło jest to sklep stwarzający dużo problemów przy reklamacjach i przy całej obsłudze związanej z gwarancją (mogę się mylić, ale sam wole tego nie sprawdzać).

Wracając do samego laptopa to w innych sklepach jest o co najmniej 300 zł droższy dlatego wolałbym coś innego.

Może mógłbyś mi polecić jakiegoś Asusa, Lenovo czy Della w tej cenie.

Z góry dziękuję po raz kolejny.

Przecież Samsung ma gwarancję DoorToDoor, więc co ma do tego sklep? Masz problem ze sprzętem - dzwonisz na infolinię, zgłaszasz problem i czekasz na kuriera.

Tak, ale tu nie chodzi o obsługę gwarancyjną Samsunga, a wszystko związane z reklamacją towaru w tym sklepie.

Gdyby to był laptop dla mnie to może i bym się połaszczył na to, ale kupuję go dla siostry i dlatego wolałbym, żeby nie miała później żadnych problemów ![-o<

Rozumiesz co się do Ciebie pisze? Przy takiej gwarancji sklep tylko sprzedaje towar. Ty stajesz się nabywcą. W razie awarii dzwonisz do SAMSUNGA, a nie do tego sklepu. To serwis Samsunga załatwia naprawę, a nie sklep. Wraz ze sprzętem dostajesz fakturę i kartę gwarancyjną i od tej pory masz sklep głęboko w poważaniu.

A rozumiesz co ja napisałem:

np. gdy towar jest nie zgodny z opisem, gdy są uszkodzone plomby, gdy brakuje jakiejś części itp. i nadal twierdzisz , że w takiej sprawie mam się zwracać do serwisu samsunga, a nie do sklepu w którym towar zakupiłem :o