Laptop do 2000 zł


(Snap86) #1

Szukam laptopa do codziennego użytkowania (praca, internet, czasami jakiś filmik) raczej nie do gier.

Mam na ten cel 2000 zł.

Będę wdzięczny za waszą pomoc.


(kamil_w) #2

Do 2000 zł dobrym rozwiązaniem jest Samsung R540.

recencja

ceny w skąpcu


(Snap86) #3

Dzięki za pomoc. Faktycznie jest to może i najlepsza oferta, ale taką cenę można złapać jedynie w Zadowolenie.pl, a z opinii znajomych i tego co przeczytałem w opiniach o tym sklepie raczej z tego nie skorzystam. Z tego co do mnie dotarło jest to sklep stwarzający dużo problemów przy reklamacjach i przy całej obsłudze związanej z gwarancją (mogę się mylić, ale sam wole tego nie sprawdzać).

Wracając do samego laptopa to w innych sklepach jest o co najmniej 300 zł droższy dlatego wolałbym coś innego.

Może mógłbyś mi polecić jakiegoś Asusa, Lenovo czy Della w tej cenie.

Z góry dziękuję po raz kolejny.


#4

Przecież Samsung ma gwarancję DoorToDoor, więc co ma do tego sklep? Masz problem ze sprzętem - dzwonisz na infolinię, zgłaszasz problem i czekasz na kuriera.


(Snap86) #5

Tak, ale tu nie chodzi o obsługę gwarancyjną Samsunga, a wszystko związane z reklamacją towaru w tym sklepie.

Gdyby to był laptop dla mnie to może i bym się połaszczył na to, ale kupuję go dla siostry i dlatego wolałbym, żeby nie miała później żadnych problemów [-o<


(kamil_w) #6

Rozumiesz co się do Ciebie pisze? Przy takiej gwarancji sklep tylko sprzedaje towar. Ty stajesz się nabywcą. W razie awarii dzwonisz do SAMSUNGA, a nie do tego sklepu. To serwis Samsunga załatwia naprawę, a nie sklep. Wraz ze sprzętem dostajesz fakturę i kartę gwarancyjną i od tej pory masz sklep głęboko w poważaniu.


(Snap86) #7

A rozumiesz co ja napisałem:

np. gdy towar jest nie zgodny z opisem, gdy są uszkodzone plomby, gdy brakuje jakiejś części itp. i nadal twierdzisz , że w takiej sprawie mam się zwracać do serwisu samsunga, a nie do sklepu w którym towar zakupiłem :o