Laptop do 2000 zł

Witam, szukam laptopa najlepiej do 2000 zł, aby Cs go chodził jakoś na średnich ustawieniach. Polecacie któryś z poniższych lub jakieś inne? Z góry dziękuję za pomoc.

https://www.neonet.pl/laptopy/msi-gl63-8rc-416pl-i5-8300h-8gb-gtx-1050-15-6-w10.html?___store=neonet&gclid=CjwKCAjwvJvpBRAtEiwAjLuRPTHLai7nVtVBlNQueAr4fUC9eQQfRPLLxOx5zh-qdUL7Uaff2z9ASBoCi7MQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Fontanny młodości też szukają :wink:
Wszystkie wybrane laptopy odpadają, niestety, jeżeli chcesz tylko CSGO celuj w MX 250 przynajmniej, choć sugerowałbym cos bardziej pod rx560/1050 i procek najnowszej generacji, raczej z gatunku i5 chyba. GRa ma straszną optymalizację…

1 polubienie

A polecasz może jakieś inne w tej cenie? Lub ewentualnie do 3000?

Ja NIE polecam, ja tylko zwracam uwagę :wink: Praktycznie dowolna i5, najlepiej w parze z 1050, powinna wystarczyć.

1 polubienie

Tak jak kolega pisze. MX 150 wystarczy obecnie w FullHD na 60FPS na bardzo niskich.

1 polubienie


Godnym polecenia jest Asus TUF Gaming z matrycą 15,6" IPS 120Hz o przyjaznych dla oka kolorach. Procesor R5-3550H w połączeniu z kartą graficzną GTX 1050 zapewni rozgrywkę w Cs-Go przy około 120fps na wysokich ustawieniach graficznych, co na matrycy z odświeżaniem 120Hz daję rewelacyjne rezultaty jak chodzi o płynną rozgrywkę. Klawiatura Asusa jest wygodna, co zwiększa przyjemność korzystania z laptopa. Laptop posiada szybki dysk SSD M.2 PCIe 512GB i wolne miejsce na przyszłą rozbudowę o drugi dysk. Pamięć RAM jest w jednym module, co umożliwia przyszłą rozbudowę o kolejne 8GB.


Alternatywnie taniej warty uwagi jest Acer Nitro z matową matrycą 15,6" IPS i kartą graficzną RX560X, która jest od MX150 wydajniejsza i prezentuje wydajność zbliżoną do GTX-a 1050. Laptop posiada system operacyjny Windows 10 wliczony w cenę. Do mniej wymagających gier typu Leauge off Legends na wysokich ustawieniach graficznych Acer Nitro 5 w wersji z kartą graficzną RX560X spisuje się świetnie.

1 polubienie

2000 zł z tytule laptopy po prawie 3 000 zł :slight_smile: no nieźle
Polecam taki najtaniej


Intel Core i5-8250U
NVIDIA GeForce MX150

1 polubienie

Dziękujemy, ale już ogarneliśmy, że za 2 aktualizacje cs:go może nie być na im grywalne.

1 polubienie

Do grania odpadają wszystkie procesory niskonapięciowe - z literką U na końcu (nie wiem jak takie cpu oznacza AMD).

1 polubienie

Tak samo, ale wcale to nie jest prawda, przecież w trybie turbo też się kręcą wysoko.

1 polubienie

Niii…. liczy się wydajność, jaste, może być lekkie cięcie napięcia, ale z H wchodzimy w okolice 3500

Nie tylko grywalne, ale autor chciałby “srednie” nie ultra low - co mx dyskwalifikuje;)

1 polubienie

Tylko tryb turbo w niskonapięciowych nie jest utrzymywany w długim okresie czasu, to jest tylko chwilowy bust - kilka minut w momencie gdy aplikacja nagle potrzebuje większej mocy obliczeniowej. Turbo to jest jedna wielka ściema gdy wczytasz się jak działa. Dodatkowo też nie jest tak, że kręcone są wszystkie rdzenie, a np tylko połowa jest podbijana do turbo, a czasem nawet tylko jeden rdzeń.
Turbo ma tylko i wyłącznie niwelować efekty niskiego taktowania w takich procesorach w problemach jednowątkowych, które trwają krótki okres czasu. Gry tutaj nic nie zyskują.

Nieco jednak zyskują, wyłączenie turbo da minimalny spadek. Do rzeczy jednak: CSGO chodzi na core quadach, czyli na U też będzie chodził. Ważne żeby tylko były to 4 fizyczne minimum :wink:

Sama “cyferka” przy numerze procka 2 GHZ nic nie znaczy , to zupełnie inna rzecz dla Atoma, U i Desktopowca, dodatkowo technologia itp. :wink: