Laptop do 2000 zł

Hej, drodzy jesteście w stanie zaproponować jakiś dobry laptop do 2000 zł? Niestety większym funduszem nie operuję, a poprzedni sprzecik właśnie pochowałem. Głównie do pracy zdalnej, ale czasami również fajnie by było jakaś grę odpalić. :grinning:

Będę naprawdę wdzięczny za pomoc. :slight_smile:

Impossible. :slight_smile:

Znaczy laptop kupisz, ale z grami, nowszymi, tylko LOW i 30 FPS. Szuak Intele I3, lepiej I5, (koniecznie numery minumum 8000 plus, 10000 pewnie z ceną nie wejdą) z MX150/250 lub bez karty AMD Ryzeny 3500/2500 U. Do tego min 8 GB RAM (z Ryzenem wskazane min 12) i ssd min 240. Model Ciebie nie interesuje, wybrzydzac nie masz prawa w takim budżecie. :wink:

Dzięki, nie planuję wybrzydzać. :smiley:

O jakich grach mówisz? Moim zdaniem blisko tej ceny warto dołożyć do Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/256/Win10 srebrny
Kosztuje ponad budżet, lecz posiada system o wartości 400 zł w cenie. Dodatkowo matryca FULL HD IPS szersze kąty widzenia, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, procesor 4 rdzeniowy, zintegrowana Vega 8 pozwoli pograć w mało wymagające gry, dobre wyniki pracy na baterii, możliwość ładowania USB typ C.

@down
Tyle kosztuje oryginalny system. Chyba że według Ciebie system jest tańszy? Jeżeli mówimy o kluczach z allegro, to nawet nie zaczynajmy tematu.

:rofl:

BP MSPANC

Wydawało mi się, że różnica pomiędzy modelem z preinstalowanym OS i tym bez wynosi zwykle około 200 zł. Bo oczywiscie nie mówimy tu o pełnej, dożywotnie, przenoszalnej licencji BOX za 500zł, a o jednorazówce. :wink:

Nie wiem gdzie zaginęły wszystkie laptopy, ale jedyne co widzę w cenie to ten:

A co myślicie o tym?

Zdecydowanie bardziej budżetowy, słabsze wykonanie plastikowe, gorsza konfiguracja, matryca TN. Brak systemu.

Dzięki. To możliwe że na tego Acera się decyduję. Jutro planuję zamówić, bo potrzebuję już do pracy.

Acer jest lepszym wyborem jak Lenovo, lecz również jest plastikowe, matryce też TN.

Jeszcze takie Lenovo znalazłem…

To jest tak diabelnie ciężki wybór, boję się aby się nie skończyło się na jakimś badziewiu.

Skończy sie na jakimś badziewiu, bo wszystkie modele do 2000 są konstrukcjami wybitnie budżetowymi. Jeżeli oczekujesz czegoś lepszego, to płąć za klase premium, ale szczerze to budżetowe konstrukcje nie są takie złe. Jak nie wbijasz nimi gwoździ, to… wystarczą. :wink:

1 polubienie

Jak najbardziej się zgadzam. No to biorę Acera. Dzięki Wam wszystkim za pomoc. Miłego dnia!