Laptop do 2000zł do internetu, fimów


(Adrian179) #1

Witam serdecznie

Chciałbym żebyście mi polecili jakiegoś laptopa do ceny ok 2000zł max. ale jeżeli będzie jakiś o wiele lepszy to mogę ewentualnie tą stówkę dołożyć. Laptop będzie służył głownie do internetu muzyki filmów, ale chciałbym tez od czasu do czasu sporadycznie zagrać może w jakaś starsza gierkę może jakaś Fifa 09 czy 10( najnowsza ale ma małe wymagania) bo wiec dobrze by była w miara średniawa karta graficzna, oczywiście jeżeli jest taka możliwość. Zależy mi również na wytrzymałości i bezawaryjności jak wiadomo.

Bardzo bym prosił o jakieś dobre propozycję. i jeżeli ktoś poda jakiś model to proszę o uzasadnienie dlaczego ten a nie inny :slight_smile:

z góry dziękuje.


(Michal Kolatek) #2

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/579635

Bez systemu (z Vistą HB masz od ok 2050 zł), to wgraj sobie Windowsa 7

Zobacz sobie jaki ma podzespoły, porównaj z innymi w podobnej cenie i lepszego nie powinieneś spotkać, bo albo masz dobry proc, dużo ramu ale grafę marną, tu masz zrównoważone podzespoły.


(Adrian179) #3

na tym właśnie myślałem :slight_smile: a na nim zagram w fife czy coś? i jak to jest z tymi amd podobno ie bardzo grzeją co powoduje ze spada szybko wydajność baterii czy to prawda?


(Michal Kolatek) #4

To są nowsze typy proców mobilnych, mniej się grzeją, a Intele to się nie grzeją? Bo jakoś laptopa na Celeronie M na kolanach nie mogłem utrzymać. W fife pograsz, tu masz podaną wydajność grafiki

http://www.notebookcheck.net/AMD-ATI-Mo ... 885.0.html


(Adrian179) #5

ok poprawione już. Dzięki bardzo za propozycję:slight_smile: Jeżeli oczywiście ktoś ma inne propozycje to bardzo proszę