Laptop do 2000zł

(Gd1984) #1

co polecacie? Potrzebuje w ciągu 2 tygodni kupić lapa a nie siedze w tym juz długo i nie mam rozeznania. Chętnie poczytam konkretne linki z ofertami wg Was wartych tych pieniedzy laptopów oraz opinie o nich. pozdrawiam i z góry dzięki

(Technik Elektro) #2

ten hp-czek jest w sam raz :

http://allegro.pl/item309011064_hp_pavi ... at_gw.html

(system) #3

No lapek fajny, szczególnie za tą cenę.

A ty Psełdo_Łekspercie technik_elektro proponujesz kumuś lapka od sprzedawacy, który na 280 sprzedanych rzeczy ma aż 11 negatywów !!

POMYŚL

(Mateusz 931) #4

(Technik Elektro) #5

(Mariosti*) #6

http://allegro.pl/item320844782_msi_vr610_tk55_2_1_8ghz_2gb_120_ati_x1270_bonus_g.html

Takie msi złe nie będzie, ale jednak 100zł droższe...

(system) #7

Poradził laptopa, a nie sprzedawcę. Nie ośmieszaj się.

Co mi po super tanim lapku jak go nigdy nie zobaczę.

Dla mnie Psełdo_Łekspert zawsze pozostanie tylko Psełdo_Łekspertem.

Problem należy rozwiązywać całościowo.

Wystarczy wpisać na np. Allegro w dziale notebooki 2 tys i zorientować się co można za to kupić, a nie wprowadzać w błąd.

(Blazejwitowski) #8

Generał , poleć lepszego mistrzu...

laptop za tą cene najlepszy, sam zamierzam go kupić.

(system) #9

A ja polecam

http://allegro.pl/item319611832_acer_56 ... s_gry.html

Z przesyłką ciut ponad 2000ł.

Firma na trochę negatywów, ale raczej od tych co by zaraz po transakcji chceli mieć sprzęt.

Poza tym firma ta ma salony firmowe i istnieje w realu.

(system) #10

Przecież nie twierdzę, że lapek zły. jest OK i stosunek ceny/wyposażenie jest bardzooo dobry. Ale sprzedawca nie jest godny zaufania. prosty rachunek oceny ryzyka.

(Technik Elektro) #11

nie wiem czy ty rozumiesz co piszesz, zdajesz sobie z tego jak się publicznie ośmieszasz ?? nie masz pojęcia o transakcjach na allegro, nie masz pojęcia o tematyce informatycznej, próbujesz zabrać głos w sprawach których nie rozumiesz, ja nie wiem po co wielokrotnej liczbie zbanowanych kont wracasz ponownie ?? próbujesz się dowartościować ?? a może leczysz kompleksy związane ze społecznym odrzuceniem twojej osoby ??

odejdź i nie wracaj śmieszny człowieku - pomyliłeś forum o tematyce informatycznej z cyrkowym.

nie ośmieszaj się chłopcze, firma do której podałem linka we wcześniejszym poście zajmuje się sprzedażą tylko laptopów a zatem z ilości komentarzy można się domyśleć iż sprzedawca ich sprzedał ponad 250 sztuk, jakbyś rozumiał co jest napisane w treści aukcji oraz na stronie o mnie (weryfikacja sprzedawcy) to

jest to sklep - towar można odebrać osobiście

towar można zakupić za pobraniem pocztowym czy przez kuriera z wpłatą przy odbiorze

firma umożliwa sprzedaż w formie leasingu jak i na raty (podpisana umowa z bankiem XXX)

przed zakupem możesz poprosić o skan z dokumentu założenia działalności w celu uwiarygodnienia transakcji

rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudności...żal mi ciebie...

po raz kolejny się ośmieszyłeś :wink:.

dodam jeszcze dla autora postu iż w ofercie owej firmy jest jeszcze kilka innych hp mieszących się posiadanej kwocie jak i nieco droższe o większych możliwościach.

(system) #12

A ty masz pojęcie o informatyce. Wprowadzasz ludzi na manowce, proponujesz jakiś lewych sprzedawców bo proponuja tanio rzeczy, nawet porządnie kompa nie potrafisz wycenić.

Pomyśl!!

(system) #13

Ale model oceny ryzyka na Allegro masz zainstalowany na kompie czy ot tak sobie oceniasz.

(Technik Elektro) #14

mistrzu ciętej riposty, kłaniam się w pas , po takiej ripoście powinienem już tylko spalić się ze wstydu i pogrążyć się w ciemnościach piwnicy - ale zaraz ja to nie ty

przeczytaj jeszcze raz moją ostatnią wypowiedź jeśli nie rozumiesz poproś kogoś bardziej doświadczonego o przełożenie wymienionych argumentów na zrozumiałe dla ciebie.

:-).