Laptop do 2000zł

co polecacie? Potrzebuje w ciągu 2 tygodni kupić lapa a nie siedze w tym juz długo i nie mam rozeznania. Chętnie poczytam konkretne linki z ofertami wg Was wartych tych pieniedzy laptopów oraz opinie o nich. pozdrawiam i z góry dzięki

ten hp-czek jest w sam raz :

http://allegro.pl/item309011064_hp_pavi … at_gw.html

No lapek fajny, szczególnie za tą cenę.

A ty Psełdo_Łekspercie technik_elektro proponujesz kumuś lapka od sprzedawacy, który na 280 sprzedanych rzeczy ma aż 11 negatywów !!

POMYŚL

http://allegro.pl/item320844782_msi_vr610_tk55_2_1_8ghz_2gb_120_ati_x1270_bonus_g.html

Takie msi złe nie będzie, ale jednak 100zł droższe…

Poradził laptopa, a nie sprzedawcę. Nie ośmieszaj się.

Co mi po super tanim lapku jak go nigdy nie zobaczę.

Dla mnie Psełdo_Łekspert zawsze pozostanie tylko Psełdo_Łekspertem.

Problem należy rozwiązywać całościowo.

Wystarczy wpisać na np. Allegro w dziale notebooki 2 tys i zorientować się co można za to kupić, a nie wprowadzać w błąd.

Generał , poleć lepszego mistrzu…

laptop za tą cene najlepszy, sam zamierzam go kupić.

A ja polecam

http://allegro.pl/item319611832_acer_56 … s_gry.html

Z przesyłką ciut ponad 2000ł.

Firma na trochę negatywów, ale raczej od tych co by zaraz po transakcji chceli mieć sprzęt.

Poza tym firma ta ma salony firmowe i istnieje w realu.

Przecież nie twierdzę, że lapek zły. jest OK i stosunek ceny/wyposażenie jest bardzooo dobry. Ale sprzedawca nie jest godny zaufania. prosty rachunek oceny ryzyka.

nie wiem czy ty rozumiesz co piszesz, zdajesz sobie z tego jak się publicznie ośmieszasz ?? nie masz pojęcia o transakcjach na allegro, nie masz pojęcia o tematyce informatycznej, próbujesz zabrać głos w sprawach których nie rozumiesz, ja nie wiem po co wielokrotnej liczbie zbanowanych kont wracasz ponownie ?? próbujesz się dowartościować ?? a może leczysz kompleksy związane ze społecznym odrzuceniem twojej osoby ??

odejdź i nie wracaj śmieszny człowieku - pomyliłeś forum o tematyce informatycznej z cyrkowym.

nie ośmieszaj się chłopcze, firma do której podałem linka we wcześniejszym poście zajmuje się sprzedażą tylko laptopów a zatem z ilości komentarzy można się domyśleć iż sprzedawca ich sprzedał ponad 250 sztuk, jakbyś rozumiał co jest napisane w treści aukcji oraz na stronie o mnie (weryfikacja sprzedawcy) to

jest to sklep - towar można odebrać osobiście

towar można zakupić za pobraniem pocztowym czy przez kuriera z wpłatą przy odbiorze

firma umożliwa sprzedaż w formie leasingu jak i na raty (podpisana umowa z bankiem XXX)

przed zakupem możesz poprosić o skan z dokumentu założenia działalności w celu uwiarygodnienia transakcji

rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudności…żal mi ciebie…

po raz kolejny się ośmieszyłeś ;-).

dodam jeszcze dla autora postu iż w ofercie owej firmy jest jeszcze kilka innych hp mieszących się posiadanej kwocie jak i nieco droższe o większych możliwościach.

A ty masz pojęcie o informatyce. Wprowadzasz ludzi na manowce, proponujesz jakiś lewych sprzedawców bo proponuja tanio rzeczy, nawet porządnie kompa nie potrafisz wycenić.

Pomyśl!!

Ale model oceny ryzyka na Allegro masz zainstalowany na kompie czy ot tak sobie oceniasz.

mistrzu ciętej riposty, kłaniam się w pas , po takiej ripoście powinienem już tylko spalić się ze wstydu i pogrążyć się w ciemnościach piwnicy - ale zaraz ja to nie ty

przeczytaj jeszcze raz moją ostatnią wypowiedź jeśli nie rozumiesz poproś kogoś bardziej doświadczonego o przełożenie wymienionych argumentów na zrozumiałe dla ciebie.

:-).