Laptop do 2000zł


(1kalor) #1

Witam chcę kupić laptopa do 2000 zł może +/- 200 złotych. Jaki polecacie?

do tego najlepiej kupić z pewnego źródła typu jakiś sklep niekoniecznie internetowy... (Może oleole.pl mają to samo co w euro ale taniej), i jak to jest z gwarancją? jeśli się popsuje to co wtedy? jak dziala gwarancja? ja muszę wysyłać gdzieś tam żeby mi lapek zaginął czy jest coś takiego jak door to door?


(Michal Kolatek) #2

http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki ... content_2c

z lepszym procem

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... -_VHP.html

Zwykle zwrot do sklepu, lub odesłanie do serwisu producenta, dell z tego co się orientuje ma gwar door to door i od razu idą do serwisu della, a niektóre serwisują nawet w domu klienta (lub dają od razu nowy), zależy od modelu lub umowy della z danym sklepem.


(MaRa) #3

W Euro RTV AGD widziałem Samsunga za 1999zł. Windows 7, grafika ATI, co prawda dwurdzeniowy procesor AMD (popularniejsze i droższe są Intela, ale to kwestia marki).


(Laszjwrz) #4

Każda gwarancja polega teraz na odesłaniu produktu do producenta. Jeśli zaniesiesz uszkodzony sprzęt do sklepu w którym go kupiłeś to i tak oni odeślą go do producenta. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie tak jak napisał kolega wyżej - w przypadku DELL'a, ale również rozwiązania serwisowe ASUS'a są bardzo wygodne dla klienta.

Jeśli napiszesz do czego chcesz wykorzystywać sprzęt to łatwiej będzie coś dla Ciebie wybrać.


(1kalor) #5

Komputer raczej do nauki i surfowania po internecie. niewykluczone że będą simsy...

A co z toshiba 550D ? ma 17 cali a komputer w sumie cały czas będzie stał w miejscu... koszt 2200zł