Laptop do 2000zł

Witam

Poszukuje aktualnie sprzętu w granicach 2000 złotych (a najlepiej tańszego) przeznaczonego do multimediów, grania i do korzystania z Internetu. Zależy mi na komputerze dobrej jakości w przyzwoitej cenie. Co do gier to nie zamierzam na nim grać w Fallout 4 (Chociaż jakby się dało odpalić nie narzekałbym) raczej w gry internetowe typu Diablo czy Path of Exile

Preferowałbym laptopa z 4GB Ram i kartą graficzną nVidia

W oko wpadły mi dwie pozycje

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15ibd-80qq00bqpb?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

https://saturn.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15ibd-80qq00btpb?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Nie wiem czy wytypowane przeze mnie modele nadają się do tego typu programów.  Jestem otwarty na sugestie i z góry dziękuje za pomoc

Najwydajniejsze komponenty jakie dostaniesz za mniej niż 2000 zł to Core i5-5200U oraz GeForce 920M

Lenovo Ideapad 100 i5-5200U/4GB/500/ Win10 GF920M za 1929 zł

Dell Inspiron 3543 i5-5200U/4GB/500/ Win10 GF920M za 2099 zł

W obu laptopach procesor oraz grafika są przylutowane do płyty głównej.

Ten Dell jest troszkę droższy ale rzeczywiście parametry ma lepsze. Chyba się nawet zdecyduje na ten model.

Tak czy inaczej dzięki za pomoc :slight_smile:

Nad Dellem to radzę się poważnie zastanowić… Aktualnie bujam się z modelem 7548 - kupiłem w lutym i cały czas go naprawiam… Serwis - TO JAKAŚ       P-O-R-A-Ż-K-A ! 

Nie wiem jak jest w Lenovo, ale chyba gorzej niż to co doświadczyłem w Dellu być nie może ?

O każdą informację trzeba się wręcz prosić, na infolinii jak tylko się uda połączyć (a to zależy ile czasu jesteś skłonny poczekać…) to w zasadzie nikt nic nie wie… Na maile jeszcze odpowiadają ale też do 2 dni trzeba czekać.

Jak już mi się cierpliwość skończyła to na kilka “konkretniejszych” wiadomości nawet po tygodniu jeszcze nie otrzymałem odp…

 

Więc kupuj przez internet i jak coś nie gra korzystaj z prawa zwrotu w ciągu 14 dni !!!