Laptop do 2100zł

(Malybdg2) #1

Witam. Chciałbym abyście pomogli mi w wyborze laptopa cena to 2100zł. Ma być uniwersalny ( trochę gier, filmy, internet ). Chciałbym abyście szukali w takich sklepach jak np. Komputronik. Znalazłem ostatnio takiego laptopa i co o nim sądzicie: http://www.komputronik.pl/product/12075 ... _RAM_.html

Z góry dziękuję :slight_smile:

(luger) #2

Wygląda nieźle lapek pod tym linkiem co podałeś, procesor możesz sobie potem wymienić na szybszy nieco, karta graficzna nie jest demonem szybkości więc napisz jakie gry masz na myśli.

(Malybdg2) #3

Ogólnie mam na myśli gry typu Fifa 11, PES 2011, Football Manager 11. Jeżeli chodzi o programy/aplikacje to najbardziej wymagający będzie Autodesk Inventor. Jeżeli znajdziecie jakiś laptop warty polecenia to podajcie link.

(luger) #4

Do tych gier co podałeś to powinien wystarczyć laptop o takiej konfiguracji jak ten pod twoim linkiem.

(Malybdg2) #5

Dzięki za odpowiedź. A mógłbyś znaleść jakąś alternatywę dla niego? Ale najlepiej w jakiejś dużej sieci sklepów właśnie takich jak Komputronik, Enter. Z góry dzięki.

(luger) #6

Nie mam czasu dzisiaj na szukanie ale na pewno znajdą się tacy co ci znajdą jakiś rarytas :smiley: