Laptop do 2100zł

Witam. Chciałbym abyście pomogli mi w wyborze laptopa cena to 2100zł. Ma być uniwersalny ( trochę gier, filmy, internet ). Chciałbym abyście szukali w takich sklepach jak np. Komputronik. Znalazłem ostatnio takiego laptopa i co o nim sądzicie: http://www.komputronik.pl/product/12075 … _RAM_.html

Z góry dziękuję :slight_smile:

Wygląda nieźle lapek pod tym linkiem co podałeś, procesor możesz sobie potem wymienić na szybszy nieco, karta graficzna nie jest demonem szybkości więc napisz jakie gry masz na myśli.

Ogólnie mam na myśli gry typu Fifa 11, PES 2011, Football Manager 11. Jeżeli chodzi o programy/aplikacje to najbardziej wymagający będzie Autodesk Inventor. Jeżeli znajdziecie jakiś laptop warty polecenia to podajcie link.

Do tych gier co podałeś to powinien wystarczyć laptop o takiej konfiguracji jak ten pod twoim linkiem.

Dzięki za odpowiedź. A mógłbyś znaleść jakąś alternatywę dla niego? Ale najlepiej w jakiejś dużej sieci sklepów właśnie takich jak Komputronik, Enter. Z góry dzięki.

Nie mam czasu dzisiaj na szukanie ale na pewno znajdą się tacy co ci znajdą jakiś rarytas :smiley: