Laptop do 2300 na studia

WItam.

 

Poszukuję czegoś do max. 2300 zł z systemem, obecnie posiadam Lenovo G500… Poszukuję czegoś bardziej wydajnego (jeśli to możliwe). Bo branie systemu oddzielnie, a laptopa oddzielnie raczej mija się z celem, prawda? Kolejna rzecz… Jeśli miałem do obecnego lapka win7 to żadnego znaczenia nie ma i muszę i tak nowy system brać, tak?

System masz w wersji BOX czy OEM? Jeżeli BOX to możesz przenieść licencję na nowe urządzenie po usunięciu jej z poprzedniego. Jeżeli OEM - to nie możesz jej przenieść.

ssd 256 gb gt 920m i3  4 gb ram   2334 sshd 1tb r9 m 375 fhd  8 gb ram tyle że bez systemu zależy jaką masz licencję 

Rozumiem, czyli ani jedna ani druga opcja mi nie pasuję, więc poszukuję raczej z systemem… Choć mam oryginalnego keya do WIN7 nieużywanego gdzieś na zbyciu, co wtedy muszę zrobić? Pobrać obraz win7, zainstalować i po prostu wklepać kod?

 

 

e; Nie dałoby się czegoś z 940 wyciągnąć, bo o i5 to raczej nie będę marzył w tym budżecie.

PS. Mam pytanie czy między 920M, a 940M jest wielka różnica? I jak wygląda sytuacja z  M330, 360, 375 w stosunku do GF

Porównanie wydajności kart graficznych z laptopów w grach

Mobilne karty graficzne - rozpiska osiągów

  1. Kwota przeznaczona na zakup: 
  2. Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
  3. Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
  4. Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
  5. Osobiste preferencje:
  6. System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)
  1. Kwota przeznaczona na zakup: 2300
  2. Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 15,6
  3. Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.): gry i ogólnie użytkowanie na studiach inf.
  4. Wymagania specjalne (np. matowa matryca.): po prostu żeby było to lepsze od Lenovo G500
  5. Osobiste preferencje: brak
  6. System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego): a co mogę wygarnąć za 2300 z systemem, a co bez

Bez systemu

Asus r556lb

 

Z systemem

Asus r556lj

Dell 5558

Czyli lepiej postawić na i5 niż na 940?

I jeszcze dodam pytanie takie: co z takimi laptopami z allegro? Bo niby bebechy mają dobre, a ceny dosyć małe

ja posiadam Lenovo z-51 70 w specyfikacji praktycznie takiej jak ten http://www.sferis.pl/p/439544-laptop-lenovo-z51-70-80k601cjpb-i5-5200u-156fhd-8gb-1tb-r9m375-noos-bialy-mysz-lenovo-n50.html dałem coś koło 2300 i jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić :smiley:

Jaką słaba reklamę ma sferis :frowning: