Laptop do 2500 zł

Witam szukam laptopa do 2500 zł ewentualnie 100-200 zł mogę dorzucić głownie zależy mi na długim czasie pracy baterii laptop będzie używany do programowania html5 css java script jquery w przyszłości może java w wolnych chwilach chciałbym żeby chociaż fife 17 pociągnął i na 2 lata wystarczył.
Minimum i5 i dysk ssd

Co sadzicie o tym laptopie?

Zerknij też na to:
http://www.eukasa.pl/laptop-lenovo-ideapad-320-15ikbn-80xl007cck-czarny/?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

Nowszy procesor, RAM DDR4, SSD 256GB, matowy ekran, rozdzielczość 1920x1080 i Geforce 940MX

Ewentualnie to:

ale nie zawiera systemu operacyjnego.

Natomiast nieco powyżej zakładanego budżetu:

ale z 12GB RAM DDR4 i również bez systemu.

1 polubienie

Z tego co widzę to różnią się tylko pojemnością dysku i pamięcią ? Szkoda ze na eukasa nie ma rat byłby idealny.

W przypadku każdego z trzech zaproponowanych laptopów podstawowa różnica tkwi w generacji procesora, pamięci RAM (tutaj DDR4, zamiast DDR3), rozdzielczości ekranu i rodzaju powierzchni matrycy. Różnic w ofercie ze sklepu Eukasa jest więcej i wypisałem je pod nią.
Co do samej powierzchni matrycy, lepiej skontaktować się ze sklepem przed zakupem i upewnić czy to faktycznie mat, czy połysk. Kupując ostatnio laptopa, z wielkim bólem zdecydowałem się na błyszczącą, ale tylko dlatego, że inne parametry odpowiadały mi i urządzenie miało być wykorzystywane jedynie sporadycznie. Po otwarciu pudełka, ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, okazało się, że matryca jest matowa.
Jeśli chodzi o raty, a właściwie ich brak w Eukasa, to może zorientuj się w swoim banku czy mogą zaproponować ci jakieś rozwiązanie, a samo urządzenie kup za pozyskane w ten sposób pieniądze. Czy będzie to korzystne zagranie względem rat oferowanych przez sklepy? Nie wiem, nigdy nie brałem kredytu. Można też próbować znaleźć coś poleasingowego.

1 polubienie