Laptop do 3200zł, biuro,multimedia,gry,grafika [ładny]


(LonngerM) #1

Witam,

 

W imieniu siostry zakładam ten temat. Wytyczne siostry dotyczące laptopa:

"Chciałabym komputer ładny, i żeby wszystko na nim dobrze działało i żeby miał duży dysk i dużo pamięci i żeby był ładny i żeby miał dotykowy ekran i żeby był ładny i żeby bateria długo trzymała i by miał ekran jak u taty w laptopie, może być trochę mniejszy i żeby był ładny - taki jak marty, ale żeby był mocniejszy" :smiley:

 

Moje wskazówki:

Komputer będzie wykorzystywany głównie do prac biurowych (Word, Excel) z wykorzystaniem chmury Google. Dodatkowo będzie raz za czas uruchamiany program graficzny do prostrzych transformacji w grafice rastrowej (najprawdopodobniej Gimp , a w porywach trial photoshopa - nie moja sprawa). Od czasu do czasu może zostać uruchomiona gra typu Heroes 6, nic bardzo wymagającego, także gry nie są priorytetem.

 

Brak preferencji dotyczących producentów poszczególnych komponentów.

 


(Stormiak12) #2

Tyle,że jest to outlet. Czy aby nie jest to laptop powystawowy/ Czyli używany ? Masz dość duży budżet tak więc da się znaleźć coś fajnego. 

Możesz jej pokazać ten Acer:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/11944539

z procesoremi5

oraz grafiką ge force gt 750m.

Oferuje matrycę Full Hd 15 cali oraz ekran dotykowy.


(LonngerM) #3

Hmm… Interesująca propozycja, a powiedz mi jak to wygląda z procesorem? Nie siedzę w Intelach i przyznam się, że taktowanie 1,6 do 2,4 niezbyt zachęcająco wygląda. Pytanie brzmi, czy spokojnie popracuje na tym laptopie przez 5(?) lat?