Laptop do 3200zł, biuro,multimedia,gry,grafika [ładny]

Witam,

 

W imieniu siostry zakładam ten temat. Wytyczne siostry dotyczące laptopa:

“Chciałabym komputer ładny, i żeby wszystko na nim dobrze działało i żeby miał duży dysk i dużo pamięci i żeby był ładny i żeby miał dotykowy ekran i żeby był ładny i żeby bateria długo trzymała i by miał ekran jak u taty w laptopie, może być trochę mniejszy i żeby był ładny - taki jak marty, ale żeby był mocniejszy” :smiley:

 

Moje wskazówki:

Komputer będzie wykorzystywany głównie do prac biurowych (Word, Excel) z wykorzystaniem chmury Google. Dodatkowo będzie raz za czas uruchamiany program graficzny do prostrzych transformacji w grafice rastrowej (najprawdopodobniej Gimp , a w porywach trial photoshopa - nie moja sprawa). Od czasu do czasu może zostać uruchomiona gra typu Heroes 6, nic bardzo wymagającego, także gry nie są priorytetem.

 

Brak preferencji dotyczących producentów poszczególnych komponentów.

 

Tyle,że jest to outlet. Czy aby nie jest to laptop powystawowy/ Czyli używany ? Masz dość duży budżet tak więc da się znaleźć coś fajnego. 

Możesz jej pokazać ten Acer:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/11944539

z procesoremi5

oraz grafiką ge force gt 750m.

Oferuje matrycę Full Hd 15 cali oraz ekran dotykowy.

Hmm… Interesująca propozycja, a powiedz mi jak to wygląda z procesorem? Nie siedzę w Intelach i przyznam się, że taktowanie 1,6 do 2,4 niezbyt zachęcająco wygląda. Pytanie brzmi, czy spokojnie popracuje na tym laptopie przez 5(?) lat?