Laptop do 450 zł

Chce kupić laptop do 450 zł z dobrymi podzespołami.
Mógł by ktoś podrzucić jakąś propozycje?
ps. lapek będzie używany do neta i paru mało wymagających gierek.

Szukaj po allegro: wg mnie coś z Intel core i3/i5+8GB RAM.
Jak będziesz zainteresowany to będę na dniach sprzedawał Lenovo G500 z i5-3230m/8GB RAM/HDD 1TB (działa bardzo dobrze)/grafika 2GB Radeon HD 8750M. Laptop będzie z czystym systemem 8.1 lub 10 jak będziesz chciał. Wystarcza do użytku domowego, a można na nim zagrać np. w CS:GO lub World of Tanks na minimalnych w 720p przy około 60 FPS. Cena 500zł.

Ja bym wolał za 50 zł.
Wybacz nierealne, za 400 zł masz 10’ netbooki z Kiano lub niemalże 10 letni złom, który nie dość, że awaryjny, to i “grafikę” miewa gorsza od współczesnej integry w lapkach za 1500-2000 zł.

napisz jak będziesz sprzedawał

Jutro laptop będzie gotowy, właśnie lecą aktualizacje po czystej instalacji. Ostatnio zapomniałem dopisać o tym, że nie działa napęd DVD i na obudowie ekranu ( z zewnątrz) jest micro pęknięcie obudowy, tak na 2cm.

Po pierwsze: Niedostępny
Po drugie: Serio proponujesz laptop z Celeronem za 700 zł?
Po trzecie: Jeżeli stan techniczny jest taki sam jak stan opisów (błędy w specyfikacji) to unikałbym tego sklepu

1 polubienie

A czemu by nie miał :)? To jego cel życia, dziś zarejestrowany, dwa posty napisane, oba z linkami do jednego sklepu :wink: Skoro cel zrealizowano, to może jakowyś mod by odstrzelił?

Albo mi się w łepie pierdzieli albo z Wami jest coś nie tak i nie ogarniacie gdzie piszecie.

Moderator usunął reklamę, ale naszych postów już nie :slight_smile:

AAA to sorki :wink: nic nie widziałem wcześniej, a zazwyczaj zostawał ślad po usuwaniu przez moderatora :smiley: