Laptop do 500-600 PLN używany

Witam,

Poszukuję najlepszego modelu laptopa w przedziale cenowym 500-600PLN do którego i tak dołożę dysk SSD
Laptop będzie służył do korzystania z internetu, jakiś excel. Nie będzie służył do gier ani do magazynowania danych. Chodzi oto aby płynnie chodził (oczywiście jak na możliwości w tym budżecie) Zależy mi na Full HD jeżeli będzie taka możliwość i dobrym ekranie

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam,

Poszukaj HP Probook 6570b, HP Elitebook 8470p, Lenovo Thinkpad T520, T430, Dell Latitude E5440, E6430

Poszukaj używany thinkpad :slight_smile: ten sklep jest polecany do takich

polecam :wink:

Dell Latitude E6430
Dell Latitude E5430
Najlepiej od razu z dyskiem SSD.

Oj Full HD będzie wybitnie cięzko znaleźć takim budżecie, szkoda też brać jakąś mocno zmęczoną używkę. Przesyłam 2 propozycję outletów Della LINK, obydwa z systemami + gwarancją 24 msc. Matowe matryce HD, procki i5-2520M, 4 GB RAM. E6220 nieco droższy, ale ma już wbudowany SSD. Nie wiem czy masz już kupiony czy nie, jeśli nie to fajna opcja.

13 i 12,5 cala :frowning:

  • nie znajdziesz Full HD w tej cenie
  • HD wystarczy i jest osiągalne
  • dobrze, aby komputer miał 8 GB RAM
  • SSD 120 lub 240 GB
  • Windows 7 lub Windows 10
  • matowa matryca

Opcja 1 z Windows 7 i SSD 240 - Dell E6220
Opcje 2 z Windows 10 i SSD 120 - Dell E6230

1 polubienie

Nie zgodzę się. W używanym laptopie za grosze dysk SSD może być piętą achillesową :stuck_out_tongue: Na pewno będzie tam najtańszy możliwy model, do tego nie wiadomo z jakim przebiegiem. Moim zdaniem lepiej dokupić samemu, nawet najtańszy, ale z gwarancją.

@superbike08 Może coś takiego: DELL E5520 Faktura VAT, 6 miesięcy gwarancji, matryca FHD 15,6’’, aluminiowa obudowa, kostkę RAM ew. dołożysz, jeśli uznasz, że jest za mało.

No to ten ostatni DELL to jeszcze, jak nie to polecam mojego Lenovo, dla Forumowiczów zbijam cenę na 500 zł :wink: