Laptop do 600 zł (używany),biuro

(Swietlikk) #1

Hej wam.

Mam 2 laptopy HP:

1: HP Compaq 6715b - szukam jakiegoś podobnego do niego: parametrami i niezawodnością (bo ten 6715b to praktycznie jest niezniszczalny)

2: HP Pavilon DV 6190 - szukam też czegoś lepszego/gorszego w tych parametrach bo ten to porażka (2 razy robiona/naprawiana grafika i nadal dramat) tylko bardziej niezawodnego.

Co kto by coś polecił, nie szukam nic nowego, wole mieć sprawdzone używane ale żeby działało i działało.

Cpu, Gpu ... obojętne.

Lapki bardziej do pracy biurowej/domowej ew praca w photoshopie/corelu.

Będę wdzięczny za sugestie podobnych sprawdzonych modeli, niekoniecznie od hp, mało psujących się (np wada fabryczna gpu, lub te modele tak maja).

Do 1 chyba całą seria Compaqów(6xxx,8xxx) była udana?

do 2, pavilony to nieudane modele.

Lenovo T60? Acery trevele? Dele??

(DarkPeter) #2

Podstawowa sprawa, podaj budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na te 2 nowe laptopy.

(Swietlikk) #3

Ja nie napisałem nowe, pisałem że szukam czegoś używanego ale sprawdzonego, bardziej nacisk kłade na tego pavilona by go wymienić na cos innego o podobnych parametrach ale mniej psującego się.

(Dimatheus) #4

swietlik_rz , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie i był zgodny z warunkami określonymi w temacie, do którego linka podałem. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus