Laptop do 6000zł

Proszę o podanie specyfikacji \ linku do Laptopów o max. cenie 6000zł. Laptop ma służyć do grania, net etc. Mój wymóg to 2GB RAM i 17’ matryca. Wolałbym też jakąś kartę niezłą graficzną, procesor CORE 2 DUO, i matryce o dość wysokiej rozdzielczości. Z góry dziękuję za odpowiedź. Czy jest jakaś stronka gdzie można samemu sobie skonfigurować laptopa ?? Coś takiego jak jest w komputroniku, tylko do laptopów ??

Zobacz tu:

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=34246

Fakt, że jest to 1GB ram ale on jesy przystosowany do Visty na pełne obroty i nie jest wcale taki słaby :-o

Tu jest coś co by ci pewnie pasowało tylko że ma ekran 15":

http://allegro.pl/item152302055_toshiba_a100_912_najlepszy_model_seria_panorama.html

Chciałbym w najbliżyszch 2 miesiącach kupić nowego kompa, z tym, że nie mogę się zdecydować, czy lepiej wydać 6000zł na Laptopa, czy też 4500zł na stacjonarnego kompa ( bez monitora ), dlatego chciałbym rozważyć kilka opcji… Do tego czasu kiedy będę kupował kompa ( myślę, że pod koniec Lutego ) może się jeszcze wiele, rzeczy zmienić, ale wolę mieć przegląd na bierząco. Jeśli ktoś ma jeszcze coś godnego polecenia, to czkeam na propozycje.

Za 6000 będziesz miał dobry stacjonarny z monitorem, a laptopy za bardzo się nie nadają do grania, bo dużo gier gryzie się ze zintegrowanymi kartami graficznymi, a jak masz już monitor to za 6000 to będziesz miał wypasiony komputer. :slight_smile:

Spoko… Chyba tak zrobie, ale narazie nie pytam o specyfikacje kompa stacjonarnego, bo zbyt szybko ceny się zmieniają, ale kompa mam zamiar kupić za 4500zł + 1500zł za monitor i będzie gitara. Ale dzięki za odpowiedzi…

A czemu tak dużo na monitor ??

Już prawie się skończyły czasy tak drogich LCD.

Zobacz tu:

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=34902

To jest 19" iiyama Prolite E1900WS-BG1 black Glare za 999zł :-o

Ja mam Simens Futhitsu ( czy jakoś tam) 16" cali 2 GB RAM , 265 mb grafiki itp.

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie generalnie Lapów, więc nie będę zakładał nowego tematu, tylko napiszę w tym. Narazie chcę zebrać informacje by za jakiś czas ( do 3 miesięcy ) zakupić najprawdopodobniej lapa. Jestem zainteresowany czymś takim: HP SERII Pavilion dv8000.

  1. Co o tym apie sądzicie ??

  2. Jakie dawają zasilacze do takich lapów i jak wyglądają tam temperatury ( nie mam o tym pojęcia ) <— Jest to dla mnie bardzo ważna, bo nie chcę mieć potem z tym probemu, bo parametry tego lapa są dość dobre, dlatego zastanawia mnie jaki mogli tu wsadzić zasilacz i generalnie jak w takim sprzęcie odprowadza się ciepło…

  3. Jaką ten proc z lapa ma wydajność w porównaniu z tym procem z kompa o takiej samej częstotlowości

  4. Jak wygląda zestawienie kart graficznych i czy jest to generanie dobra karta do lapa ( lap ma służyć do codziennej pracy, ale także do gier i ma na nim śmigać VISTA )

  5. “- ma bardzo dobrej klasy procesor na którym działac będzie płynnie wiekszość współczesnych programów i niektórych gier” <— Wydawało mi się, że procesor jest znakomity i wszystko piociągnie ?? I nie wiem za bardzo o co tutaj chodzi :confused:

  6. Co sądzicie o matrycy tego lapa… Bo tak jak mówie nie miałem nigdy do czynienia z lapami wiec potrzebuję w najbliższym czasie jak najwięcej info o nich…

  7. Co sądzicie o firmie HP jesli chodzi o produkcję lapów. Nie mówię, że napewno z HP będe lapa kupował, ale raczej interesuje mnie tylko coś takiego jak dałem w linku ( chodzi o parametry ).

  8. Jak wygląda zmiana cen lapów. Chodzi o to, że o ile jeszcze ten lap moze stanieć do np. Maja ??

Ja jakieś 2 miesiące temu kupiłem na Allegro.pl Dell’a XPS M1210 za 7tyś.

Ma Core Duo 2ghz Gf 7900gs 256mb 2 1gb DDR2 17 cali 100Gb. Szukaj na Allegro bo można tam za przyzwoitą cenę dostać naprawdę super lapka do gier!!

Prosiłbym o odpowiedź na moje pytania, ale także proszę mi napisać czy za tą cenę lap się opłaca ?? Jeśli ktoś zna odpowiedzi na chociaż część pytań, to byłbym wdzięczny za jej udzielenie.