Laptop do gier (4000zł)

Witam,
poszukuję laptopa typowo do gier, chciałbym zmieścić się w kwocie 4000 zł.
Będę chciał pograć w najnowsze tytuły na rozsądnych detalach, ale najbardziej zależy mi na CS:GO.

Preferuje laptopa 17 cali z dobrym chłodzeniem. Na co warto się zdecydować?

Nie ma laptopów do gier :slight_smile:, ale jak już chcesz, to Acer Predator i HP Omen. Najważniejszy jest RAM i chłodzenie, aby gra była płynna. W sumie musisz przygotować się na dodatkowe wydatki. Lepiej kup PC, jeśli nie zależy ci, aż tak bardzo na laptopie. Sama mam multimedialny Asus, strasznie grzeje podczas grania, ale nie narzekam. :blush: W CS:GO pograsz na laptopie za 2500 zł.

Stacjonarny mam, potrzebuję typowo laptopa ze względu na częste wyjazdy.

Temu Panu (Pani?) dziękujemy. :wink: Mamy rok 2018, nie 2008 - jak najbardziej są laptopy DO gier.

A z systemem?

W takiej cenie jest fajny Asus:


Jednak:
Po 1: bez systemu
Po 2: pamięć RAM to tylko jeden moduł 8GB, a nie 2x4GB. Jeden moduł RAM wyraźnie obniża wydajność w grach.

Z innych mamy Acera:

Ten ma i system, i RAM właśnie w konfiguracji 2x4GB. A cena tez identyczna - 3799 zł. :slight_smile:

I myślę, że różnic między nimi wielkich nie ma. Jeżeli 4000 zł to granica nie do przejścia, a potrzebujemy systemu - brałbym Acerka.

1 polubienie

Tylko tu pojawia się pytanie: czy kolega chce brać i grać w hotelu, czy w pociągu?
Jeżeli bowiem w pociągu, to nie ma laptopów do gier:) Bateria padnie mu po godzinie :wink:

Jezeli jeździ co najmniej IC’kami, bądź lepszymi Regio, to w tym pociągu ma kontakt. :stuck_out_tongue:

To że jest nie jest równoznaczne, że działa :wink: Jak jeszcze więcej jeździłm to na początku wszystkie były sprawne, ostatnio ani u siebie ani u sąsiada nie było napięcia :wink:

możesz sobie zobaczyć jeszcze Lenovo Legion Y530, co prawda 15 cali, ale jest ok. laptop dobry, wydajny, dobra grafik,a procesor, dźwięk. Gra się dobrze.

Lepsze będą modele 15,6 cala nie są dużo mniejsze.
Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050Ti FHD


Matryca FULL HD matowa IPS, procesor i5H 8 generacji, przyzwoite wykonanie, aluminiowa obudowa, dwa dyski wewnątrz laptopa, niezłe głośniki, stonowany design, GTX1050ti jest o 30% wydajniejszy względem GTX1050, dodatkowo system i dysk SSD w cenie.

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050Ti


Matryca FULL HD matowa IPS, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy, ciekawy design stonowany i elegancki, wygodna podświetlana klawiatura, dobra kultura pracy stabilna praca procesora i procesora graficznego pod obciążeniem, umiarkowane temperatury i hałas.

Z większych modeli
Dell Inspiron G3 i5-8300H/8GB/128+1000/Win10 GTX1050Ti

Nie ma za co, chomiku :slightly_smiling_face: Sama zadałam kilka miesięcy temu podobne pytanie. W odpowiedziach odradzano mi laptop wielokrotnie (słaba bateria, słaba grafika, słabe chłodzenie, brak płynnosci, problemy z internetem). Jednak dzięki twojej odpowiedzi stałam się mądrzejsza.:grinning: