Laptop do gier do 2 tys +/-

Czołem! Poszukuję laptopa do gier typu fifa 16, gta v i inne takie gierki, oczywiście nie musi być nowy, może być używany, mam nadzieje, że na rynku są takie laptopy, z góry dzięki za pomoc!

Do GTA V trzeba co najmniej Core i5-U/Core i3-M oraz GF840M. 

 

Z nowych najtańszy laptop spełniający te wymagania to  Acer E5-571G i5-5200U/4GB/500 GF840M bez systemu za ~2099 zł

 

Ja myślałem o lenovo y580 siedzi w nim GTX 660m według mnie dobra karta, która uciągnie GTV V a używanego można kupić już za około 2tys, także lepszą opcją byłby ten lenovo y580, chyba że masz inne zdanie to słucham :slight_smile:

Jak znajdziesz w miarę niezmęczony egzemplarz, to nie widzę przeszkód żeby nie kupować.

Kolego właśnie znalazłem za 2tys równo, co myślisz o tym, brać? Podobno nowy z tego co wyczytałem, 12 miesięcy gwarancja, co o tym myślisz? Brałbyś? I z tego co tam wyczytałem to sprzedawca pisze, ze sprzęt pochodzi z wyprzedaży europy zachodniej, końcówki serii etc oraz pisze, ze posiada ryski w częściach roboczych obudowy, ogólnie ślady po naklejkach, więcej rys na obudowie. Zaraz napiszę do niego i poproszę, aby wrzucił jakieś zdj, ale myślę, że ryski nie byłby przeszkodą o ile nie ma jeszcze innych ukrytych wad.

 

http://allegro.pl/lenovo-y580-i5-3210m-4gb-1tb-geforce-gtx660m-win8-i5562411715.html

 

Czyli ze zwrotu od klienta albo z wystawy sklepowej.

 

 

Gwarancja sprzedawcy, a nie producenta. A sprzedawcy raczej niechętnie naprawiają za darmo.