Laptop do gier około 2800 zł

Witam,

 

obecnie posiadam Samsunga NP350V5C-S0DPL, jednakże układ Radeon HD 7670M, nie daje sobie rady we wszystkich grach i często mogę spotkać przycięcia. Planowałbym go sprzedać za około 2000-2300 zł (jest jak nowy, brak śladów używania) i dołożyć kilkaset zł do jakiegoś nowszego sprzętu.

 

Teraz pytanie do Was :slight_smile: Potrzebuję czegoś z wydajną grafiką, najchętniej Lenovo/ASUS. Ważne jest dla mnie, aby bez problemu odpalić lepsze gry. Chcę laptopa z systemem.

 

Macie coś ciekawego? :slight_smile:

 

Pozdrawiam

Dorzuć do Lenovo Y510P z i5 i GT755 i lepiej się pośpiesz, bo już znikają ze sklepów. Nic wydajniejszego nie znajdziesz w tej cenie.

Jakby nie stanowiło dla Ciebie dołożenie tych 200 zł to dostaniesz coś takiego:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/11306806

Asus ze świetną grafiką:

ge force gtx 850m - nie do porównania z innymi.

i5 ( lepiej jest zainwestować w kartę - pomiędzy i5 a i7 nie zobaczysz różnicy).

6 gb ram ( wydaje mi sie,ze wystarczy ale jak coś to na pewno da się powiększyć).

Uważacie, żeby poczekać jeszcze chwilę i poczekać na jakąś okazję, czy już teraz sprzedawać Samsunga i szukać coś ciekawego?

 

W sumie do świąt mi się nie pali. Nie będę miał pewnie i tak czasu na grę. Także jakbym poczekał jeszcze 3 miesiące to powinno coś się trafić dobrego nie?

Cene podwyższam do 3000 zł.

 

Powiem z góry na czym mi zależy:

 

  • podświetlana klawiatura (niekonieczne, jeżeli ma być to kosztem gorszych podzespołów, ale fajnie by było mieć) :slight_smile:

  • wydajność w grach (ultra w grach takich jak Grid 2 Autosport, czy F1 2014, czy Sims 4)

  • ekran o bogatych kolorach z dobrym odwzorowaniem i dobrym kątem widzenia Full HD 

  • metalowa obudowa

  • super by było jakbym dostał w tej cenie dysk SSD