Laptop do gier z outletu czy nowe PS4?

Zbliża się 22 czerwca, zakończenie roku szkolnego i z tej okazji chciałbym albo nowy laptop do gier albo konsolę PS4. Żeby trochę dorobić zamierzam sprzedać PSP. Teraz mam do Was pytanie co się bardziej opłaca: Sprzedać mój stary laptop i kupić laptopa do gier w Outlecie o takiej minimalnej specyfikacji:

  • Procesor Intel Core i5 lub i7 4 rdzenie

  • Karta Graficzna GeForce GTX

  • Dysk 1 TB

  • 4 GB RAM

  • Matryca matowa

  • Windows 10 lub brak systemu

Czy kupić nowe PS4?

Jaki masz budżet.

Kieszonkowe 21 zł budżetu braci nie znam, mama ma 10000 ale oszczędza na wymianę okien i remont przedpokoju

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Za 21zł kupisz co najwyżej gumy kulki w kilku paczkach. Za 10tys. zł dostaniesz bardzo mocny sprzęt do gier, czy to laptopa czy PC’ta.
Nowe laptopy z grafikami GTX zaczynają się w budżecie ~2700zł+
Konsola do gier PS4 to koszt ~1500zł.

Raczej nic ciekawego nie kupisz jeśli będziesz dysponował niewielkim budżetem…

zamiast outletu, lepiej poszukaj jakiejś używki w dobrym stanie, np.:

http://allegro.pl/asus-f550jk-fhd-mat-i7-4710hq-8gb-1tb-gtx850m-w10-i6181226263.html

Ja myślę o komputerze stacjonarnym o tej samej specyfikacji co podałem tylko mam pytanie: Ile kosztuje zestaw komputerowy na którym Wiedźmin 3 zadziała na 30 FPS i ma specyfikację którą podałem? Podajcie ceny na których Wiedźmin 3 pójdzie w 30 klatkach:

  1. Na najniższych ustawieniach

  2. Na średnich ustawieniach

  3. Na wysokich ustawieniach

Oraz od ilu złotych zaczynają się ceny zestawów komputerowych o specyfikacji którą podałem? Bez matrycy matowej oczywiście :slight_smile:

Musisz chyba zmienić dział na sprzęt stacjonarny.