Laptop do gier za max 4000zł

Kwota przeznaczona na zakup: max 4000zł
Rozmiar matrycy :15.6 cala 1080p
Główne zastosowanie : gry, przeglądanie internetu i oglądanie filmów.
Wymagania specjalne : opcjonalnie ,matryca antyrefleksyjna, podświetlana klawiatura
Osobiste preferencje: Nie chcę laptopa marki Lenovo
System operacyjny Windows 10 obojętnie czy Home czy Professional

Google: Voucher HP promocyjny dla wymieniających laptopa

HP OMEN i7-7700HQ/8GB/1TB/Win10 GTX1050Ti + zwrot 650zł

I jak dostaniesz zwrot dokupujesz w pierwszej kolejności dysk SSD M.2 (NVMe) a później drugą kość RAM tak by działały obie w Dual Channel.
Plextor PX-256M8PEG 256GB
Samsung 960 EVO 250GB

Bax to chyba najgorszy możliwy wybór. i7+MX150 to połączenie bez sensu.

Nawet do GTX1060 bym polecał i5, jeśli trzeba oszczędzać.

Co myślicie o tych laptopach ?




Chyba vx5 będzie najbardziej wydajny, prawda ? I w tej cenie nic lepszego chyba nie znajdę…

a moim zdaniem Lenovo jest ok i bym to rozważył, Lenovo Legion Y520, GeForce GTX 1050 i i7-7700HQ i szesnastka RAMu, solidny i cena dobra

Taki Dream Machines


I do tego system sobie dokup za resztę kasy.

Całkiem spoko jest też Asus Strix GL502VS w najtańszej wersji

Ten jest w fajnej promocji Hyperbook N85 3799 zł

Intel Core i7-7700HQ
8 GB
NVIDIA GeForce GTX 1050Ti,
Ekran IPS
Wielokolorowe podświetlenie klawiatury

Przy aktualnej cenie nie dostaniesz wydajniejszego Lenovo Legion Y520-15 i7-7700HQ/8GB/256/Win10X GTX1060
Matryca FULL HD IPS matowa, wygodna podświetlana klawiatura, procesor 4 rdzeniowy 7 generacji Kaby Lake, dobre głośniki od Harman (firma od JBL), USB Typu C, bardzo dobrze rozmieszczone porty, dysk SSD M2 PCIe NVMe.

Z alternatyw

Chcesz powiedzieć że jeszcze nie dzwoniłeś w sprawie vouchera?

Laptop HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) + (mysz, klawiatura, plecak za 1 pln) za 4199zł teraz w morele a ze zwrotu kup sobie dysk PCIe NVMe (M.2).

Będzie ban jak nic, mozna i Y720 za niewiele więcej wyrwać a ten nie jest już plastikowy jak Y520.

A najlepiej poczeka do premiery laptopów z procesorami Coffee Lake-H !

Dell Inspiron 7577 i5-7300HQ/8G/256/Win10 GTX1060 (Inspiron0571V) - lub czekaj na promocje wyprzedażowe tego Della (z fabrycznym dyskiem SSD NVMe).

Acery Nitro są świetne. Sam mam ten model:


i bardzo polecam. Głównie kierowałem się jak najlepszym chłodzeniem i sprawdza się świetnie.

FXJ y720 nie jest wcale taki piękny jak go kolorujesz kosztuje sporo więcej nawet przy aktualnej zwrocie jest zdecydowanie ponad budżet.


Tym bardziej matryca UHD moim zdaniem jest średnim rozwiązaniem.

Myślę nad zakupem hyperbooka ale jest on bez OS. Gdzie dostanę najtaniej Windows 10 64bit obojętnie Home czy Pro ?
Przy okazji co myślicie o tej firmie, nigdy o niej nie słyszałem…chodzi mi o hyperbook

W sklepie komputerowym kosztuje od 350 do 600 zł w przypadku wersji PRO.

Za system oem dasz około 350-400zł, ale czasem te wersje, które wgrywane są przez sklep (jak w x-kom właśnie) kalkulują się nieco lepiej. Standardowo to tyle:

i nie kupuj tanich kluczy na allegro :wink:

a jeśli kupię w sklepie wersję DE lub EN to bez problemu będę mógł ściągnąć PL ?