Laptop do gier

Szukam laptopa do gier w cenie 3500 najlepiej w media markt. Do gier typu csgo koniecznie laptop

Zobacz Lenovo Legion y530, dobry laptop. i mają dobrą akcję premium care, w razie problemów 5 dni na naprawę. a jak nie oddają kasę i naprawiony laptop. legiony są bardzo spoko.

Legiony są bardzo spoko jak na Lenovo, bo choć mam tej firmy kilka laptopów (tylko ze względu na cenę, to nie mogę powiedzieć, że są dobre).
Aktualnie w bardzo dobrej cenie jest ten Y700.


Jest to model kilkuletni, ale ma mocny procesor i bardzo dobrą grafikę GTX 960 4GB.

Jesteś studentem i masz za darmo system operacyjny z uczelni???

Plus rejestracja na Lenovo Premium Care + dołżenie dysku SSD M.2 (PCIe NVMe) np. ADATA XPG SX8200 240GB - x-kom / morele.

PS ten ma lepszą matrycę niż jest w teście na notebookcheck.

Lenovo naprawdę daje radę. Mnie miło zaskoczyli tym programem lenovo premium care i jednocześnie zachęcili do kupna.

Jesli bierzesz Lenovo to warto tez zastanowic sie nad dyskiem nvme ktory ma bardzo dobre parametry zapisu/odczytu. W crystaldisk z tego co pamietam to oscylowaly dla zapisu ~800MB/s / odczytu 2800MB/s. Przy takim dysku za 250 pln nigby bym sie tego nie spodziewal.

y700-15 to już stary model nie warto go kupić.
Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050
Matryca FULL HD matowa IPS, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy, ciekawy design stonowany i elegancki, wygodna podświetlana klawiatura, dobra kultura pracy stabilna praca procesora i procesora graficznego pod obciążeniem, umiarkowane temperatury i hałas.

Ewentualnie w dobrej cenie z systemem.
Acer Nitro 5 i5-8300H/8GB/120+1000/Win10 GTX1050 FHD
Matryca FULL HD IPS, całkiem niezłe wykonanie, dwa dyski wewnątrz laptopa, podświetlana klawiatura, całkiem niezłe czasy pracy na baterii, łatwy dostęp do podzespołów, dobry stosunek ceny do wydajności. Aktualnie w bardzo dobrej cenie.

Wydajniejszy z grafiką GTX1050ti jest o 30% wydajniejsza od GTX1050.
MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB GTX1050Ti