Laptop do gwarancji czy strace gwarancje?

Witam jutro chce zanieść swojego laptopa do gwarancji model to HP Compaq Cq50 problem mam więc taki , dwa klawisze mi odpadają ciągle jest to klawisz 8 i alt widac ze ta blaszka pękneła co je trzyma i mam pytanie bo na laptopie mam vista home premium a zainstalowalem sobie vista ultimate i czy nie przyczepią sie do tego ze system jest inny w końcu chodzi tu o klawisze a nie o system :slight_smile:

Jeżeli jest orginał to nie powinno być problemu.

z laptopem miałem płyty recorvery , ale nie powinni mi w system zaglądac tylko naprawic klawisze

Dokładnie tak jak mówi marius142.

Ja muszę ci powiedzieć że nawet ostatnio interesowałem się zmianą systemu na moim laptopie. Zadzwoniłem do Asusa żeby się dowiedzieć czy utracę gwarancję i powiedzieli mi że NIE. Jedyne co mnie czeka to na przykład gdyby Laptop poszedł do serwisu i trzeba było zmienić Dysk Twardy to z powrotem otrzymam Vistę.

Więc ogółem mówiąc, nie powinieneś mieć żadnych problemów tym bardziej że jest to nadal Vista czyli ten sam system operacyjny do tego co był pre-instalowany tylko w innej wersji

Pozdrawiam

Ludzie to jest usterka mechaniczna a nie elektroniczna co ma piernik do wiatraka ? nie dajcie się sfrajerować