Laptop do gwarancji czy strace gwarancje?

(Kosmi) #1

Witam jutro chce zanieść swojego laptopa do gwarancji model to HP Compaq Cq50 problem mam więc taki , dwa klawisze mi odpadają ciągle jest to klawisz 8 i alt widac ze ta blaszka pękneła co je trzyma i mam pytanie bo na laptopie mam vista home premium a zainstalowalem sobie vista ultimate i czy nie przyczepią sie do tego ze system jest inny w końcu chodzi tu o klawisze a nie o system :slight_smile:

(Marius142) #2

Jeżeli jest orginał to nie powinno być problemu.

(Kosmi) #3

z laptopem miałem płyty recorvery , ale nie powinni mi w system zaglądac tylko naprawic klawisze

(mikber18) #4

Dokładnie tak jak mówi marius142.

Ja muszę ci powiedzieć że nawet ostatnio interesowałem się zmianą systemu na moim laptopie. Zadzwoniłem do Asusa żeby się dowiedzieć czy utracę gwarancję i powiedzieli mi że NIE. Jedyne co mnie czeka to na przykład gdyby Laptop poszedł do serwisu i trzeba było zmienić Dysk Twardy to z powrotem otrzymam Vistę.

Więc ogółem mówiąc, nie powinieneś mieć żadnych problemów tym bardziej że jest to nadal Vista czyli ten sam system operacyjny do tego co był pre-instalowany tylko w innej wersji

Pozdrawiam

(kazek31) #5

Ludzie to jest usterka mechaniczna a nie elektroniczna co ma piernik do wiatraka ? nie dajcie się sfrajerować