Laptop do max 2000 zł

Witam,
Poszukuję laptopa do 2000PLN, lecz wolałbym żeby były to okolice 1500 do codziennego użytkowania, nauczanie zdalne oglądanie filmów itp. Moje wymagania:

  • dysk ssd 124gb lub więcej
  • matryca około 14"
    Im lżejszy tym lepiej, będzie noszony w plecaku :wink: W dużych sieciówkach wszystkie rozsądne propozycje są bez możliwości wysyłki albo całkowicie wyprzedane. Czekam na wsze propozycje, osobiście najchętniej uderzyłbym w acera ze względu na dobre doświadczenia :slight_smile:

Nie warto kupować nowych laptopów w cenie do 2000zł. To po prostu gruchoty, nie spełniające wymagań zwykłego użytkownika.

Za 3000 zł mogę już Ci zaoferować sensowne oferty DO PRACY I NAUKI, typu:

Cóż mogę powiedzieć, dobre laptopy DO GRANIA zaczynają się od 4000 zł.

Na czternastocalowym laptopie film :confused: ciężko. Dlatego też te laptopy są o przekątnej 15,6".

Te laptopy są idealne dla Ciebie. :wink: Dozbieraj sobie tysiąc lub weź ratę i let’s go!

Szukaj na Amd 3200u/2200u i tyle, będą tańsze od najnowszych generacji Inteli jak u Pańci, a dobre do Twoich zastosowań. To starsze modele, ale na biurowe OK. I 15 cali, za 14 dopłacisz extra.

Nie będą. Znaczy będą, ale niewiele. I tak będą przekraczały budżet @pankacper.
Poza tym lepsze do takich zastosowań są Intele 10-tej generacji niż AMD Ryzen (moja subiektywna opinia, ponieważ testowałem oba produkty)

Zbliża się Black Friday. Można popatrzeć :slight_smile: Już niedługo bo 27listopada. Za tą cenę popatrz na procesory i3 Intela. Chociaż może być szczęście i bez systemu operacyjnego byłby i5 :slight_smile:
Myślę, że jakiś Lenovo albo Asus byłby niezły.

Nym uważał: +500 i - 200 na promocji dla lemingów. :wink:

Do biurowych zastosowań różnica między intelami i3 8/9/10 000 i 2/3200u jest tylko w cenie, w grach byś wyczuł, ale bez dedykowanej…?

Przy aktualnych cenach, w tym budżecie tylko używane modele.
Jeżeli chodzi o nowy to minimum