Laptop do ok. 3500 zł

Jakiego laptopa polecilibyście mi do ok. 3500 zł; będzie on głównie wykorzystywany do tworzenia modeli, ich renderowania i pewnie na studiach ich animacji w 3DS Max’ie 9, projektów w Photoshopie CS4 i od czasu do czasu do zabawy więc dobrze jakby był to komputer do wszystkiego (czyli jak najmocniejszy w danej kategorii cenowej). Przy okazji co sądzicie o tym sprzęcie: http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/139984/?

weź raczej z intelem na pokładzie…

jeżeli wielkość ekranu nie jest dla ciebie decydująca to rozważ też HP DV6

Ja bym polecał Lenovo np. Lenovo IdeaPad Y530 (59-020679) LED albo jeżeli masz trochę więcej kasy to Lenovo IdeaPad Y530 (59-020675) LED.

Opinie są bardzo pozytywne, firma niezła, parametry też, więc nic tylko kupować.

Puma313 tzn. napewno nie chciałbym mniejszego niż 15,4" co do procesora to faktycznie nie jestem zadowolony z tego że te Turiony tak chętnie pakują do tych HPków. Jeśli mogę to prosiłbym konkretne pozycje jeśli chodzi o sprzet komputerowy.

Gnome podoba mi się, szczególnie druga pozycja i nic sie za bardzo nie stanie jak wydam troche więcej w końcu to inwestycja na pare lat.

Czekam na dalsze propozycje. Do tej pory przeglądałem głównie komputery HP. Wiem już napewno, że chciałbym w swoim komputerze widzieć 4GB RAM DDR2 lub DDR3, kartę graficzną GeForce9600 GS/GT lub inna dobrą tej firmy z 1024 MB pamięci wydzielonej dla karty graficznej, procesor Intela dwurdzeniowy nie słabszy jak 2,1 GHz