Laptop do około 4 tys

(SuperDziadek) #1

Witam wszystkich forumowiczów,

Potrzebuje zakupić laptopa ale jest się ciężko zdecydować ponieważ na rynku jest wiele modeli różnych firm i tutaj nasuwa się pytanie czy opłaca się dać za laptopa 4 tysiące ?

Zależało by mi na tym żeby taki laptop miał dysk ssd jak i hdd.

W takiej cenie znalazłem takie modele, co możecie o nich powiedzieć ? Może polecicie coś innego ?

Dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

(system) #2

Witam,

a do czego będziesz go używał?

pozdrawiam

(SuperDziadek) #3

Zaczałęm nauke w technikum na profilu technik informatyk i laptop będzie używany do programowania i nie tylko, ale też żeby czasami zagrać, ponieważ mieszkam w internacie a stacjonarka stoi w domu .

(system) #4

Dzięki za odp.

osobiście w tej cenie wybrął bym Dell 7559 moim zdaniem lepszy model od Lenovo.

Konfiguracja wystarczy Ci spokojnie i5HQ + GTX960m + dysk SSD m2

Choć na i7HQ tez powinnineś sie załapać może troche ponad budzet, ale to juz musi być Twoj wybór.

Dla mnie i5HQ 

(SuperDziadek) #5

Dzięki za odpowiedź,

Jakoś nie jestem przekonany do firmy dell, nie wiem sam czemu.

Rozważę tą propozycję, a co byś powiedział o msi w tej kwocie ?

(system) #6

MSI GE62 tez jest ok, choć nie wiem dlaczegoo nie ma przekonania do Dell, poczytaj opinie jedena z lepszych marek laptopów to Dell.

(monkahead) #7

Też mam ten sam dylemat co kolega i chyba wybiorę jednak Lenovo Y700 ze względu na bardzo dobre podzespoły oraz świetny design, moim zdaniem dużo lepiej się prezentuje niż DELL oraz MSI z tą tęczową klawiaturą.

(system) #8

To zależy od własnych upodobań wiele osob uważa że Lenovo też ma kosmiczny design :slight_smile:

Co do klawiatury MSI można ustawić jeden kolor podświetlania.