Laptop do pracy biurowej do 2500 zł

Witam,
szukam laptopa głównie do pracy biurowej, musi mieć wystarczający ilość pamięci aby mieć w tle cały czas odpalone wiele zakładek w przeglądarce(-ka) internetowych+pakiety office+program pocztowy.
Warunek konieczny to klawiatura numeryczna i matowa matryca.

Jedyne co póki co biorę pod uwagę to:

Czy to w ogóle dobra opcja?
Jakieś inne propozycje?

On ma kiepską matryce, oczy cię będa bolały. Poszukaj coś z matrycą IPS.


IPS po prawej stronie

[

… to wygląda na bardzo niestandardową wielkość, sprawdź, czy to nie wlutowane 4+dodane (max) 8, wtedy nic nie rozbudujesz już… :slight_smile:

Może to będzie lepsza opcja ??

lub to: DELL Inspiron 3501 i3 16GB 256SSD FHD IPS podś kl - Sklep i laptopy Dell - Allegro.pl

lub jeszcze ten: Acer Aspire 5 R3-4300U/16GB/512/W10 IPS Czarny - Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - x-kom.pl

@michall36 Po Twoich propozycjach wnoszę że system nie jest wymagany?

Jeżeli tak to dostaniesz wydajniejsze i sensowniejsze modele
HP 15s Ryzen 5-5500/16GB/512 IPS
Z matrycą IPS i odświeżonym nowym procesorem 6 rdzeniowym.

Acer Aspire 5 R5-4500U/16GB/512 IPS Srebrny
Jeszcze lepsze wyposażenie od HP.

Przy tym budżecie system nie jest wymagany. Bardziej nad obecność systemu przedkładam jakość wykonania. Obecnie mam lenovo i obudowa pęka od „patrzenia”
Powiedzmy, że szedł bym w acera - jest on jakoś sensownie wykonany? Jaka jest przewaga Acera którego podałeś nad moją opcją Acera?

4500U ma 2x więcej wątków (HT) od 4300U, co circa da około 30% wyższą wydajność.

A jakość wykonania? Wiem, że najlepiej by było zobaczyć samemu ale w mojej okolicy nigdzie nie ma na stanie żeby można było pomacać.

Brat ma Acera z 8000, więc parę lat i nie popękał. Mój stary netbook też nie, ale Lenono Ideapada też bez ryski mam. :wink: To musisz już niestety sprawdzić sam, ja w życiu nie połamałem obudowy.

Acer jest trochę lepiej wykonany od HP.

Dzięki wszystkim, którzy próbowali mi coś doradzić.
Wybór padł na polecany:

Już właśnie z niego piszę. Jestem mega zadowolony.

Ciesze się że mogłem pomóc, najważniejsze że jesteś zadowolony :slight_smile: