Laptop do pracy do 1950zł z windowsem i SSD

Zależy mi na sprzęcie, który będzie w pełni mobilny oraz będzie dosyć szybki do działań biurowych (office, internet czasami jakieś drobne operacje w gimpie). Oczywiście laptop musi posiadać jakiegoś windowsa na pokładzie :). Dobrze by było, żeby miał małe gabaryty i dosyć solidną obudowę.
Widziałem parę sprzętów i tutaj mi się nasuwa pytanie czy lepiej brać z i3 czy z Pentium N-cośtam?

Polecam poleasingowe Probooki, Elitebooki, Thinkpady etc. Na i3 lub i5 trzeciej lub wyższej generacji. Nowy sprzęt w tej cenie będzie miał znacznie gorszą jakość wykonania i wydajność również.

właśnie muszę kupić na firmę/ instytut no i ma być nowe (stąd to ograniczenie). W ogole jak to jest z licencją, jak będę mieć licencje home to mam prawo go uzywać w robocie (domu) ?

Możesz go używać gdzie chcesz.

Możesz home używać firmowo - to tylko nazwa licencji (ograniczona funkcjonalność w stosunku do pro). Zobacz pierwszy link który tu https://forum.dobreprogramy.pl/t/laptop-dla-starszej-pani-do-1800zl/ wrzuciłem, może Ci się spodoba.
Z tymi wymaganiami za takie pieniądze to się nie rozpędzaj. Z opcji: tani, solidny, szybki - możesz wybrać w najlepszym wypadku dwie :smiley:

[quote=“pocolog, post:5, topic:524247”]
Z opcji: tani, solidny, szybki - możesz wybrać w najlepszym wypadku dwie :smiley:
[/quote]Nie te czasy. Jedną.

1 polubienie