Laptop do pracy/gier nie koniecznie

Witam,

Różne rzeczy i wiele naraz… - Zbyt wiele to nei wyjasnia…

Budżetu też nei podałeś?

A co dokładnie będzie odpalane na tym lapku ?

Offtop zaliczył kosz, proszę nie wróżyć z fusów… Kolejne OT’y “nagrodzę”

 

@doryinfg

 

Proszę, przynajmniej, w zarysie określić zastosowanie, oraz obowiązkowo podać budżet na sprzęt, zignorowanie zalecenia zakończy się usunięciem wątku z forum.

Budrzet do 4.2k PLN fakt nie określiłem się mój błąd… mówiąc różne rzeczy będą napewno wirtualki a na nich usługi od bazy danych po emulacje roterów po chmury włacznie więc wiele wątków by się zdało ramu zawsze można dołożyć wieć na start może nawet być 2gb ;]

 

ps. nie zwróciłem uwagi na wątek sadziłem, że pojawi się jakieś info w moją strone ktoś tu odpisuje…

 

Pozdro

MSI ge40 z i7 4 cores 8 threads + gtx850 + Fulll hd

14 calówka, raczej do gier  ale Ciebie też urobi a grać nei musisz.

Raczej trudno o laptopa małego i z z mocnym procesorem.

 

 

ze standardowych 15"  Asus r510 z i7 _ gtx850 + fhd

 

Szkoda, żę z rynku znikł Lenovo thinkpad e540 z i7 + Full d bo był by idealny dla Ciebie

Podałeś mi lapki tych marek które wolał bym unikać MSI robi te laptopy naprawdę ze śmieci inżynierom chyba tam nie płacą kostruckje to labirynty Minosa… Asus podobnie chyba nic dla siebie nie znajde tzn jest sprzęt zwą go stacje robocze ale przedewszystkim nie mieści mi się to w budrzecie a po za tym kto by chciał nosić takie kloce… Myślalem o Clevo ktoś mógłby mi coś powiedzieć o marce tego sprzętu wsparciu technicznym ze strony porduceta reklamacja itd…