Laptop do Wow'a


(Antypaladyn1945) #1

Witam. Jestem wielkim fanem WoW'a a przymierzam się do kupna nowego laptopa. Sprzęt będzie przeznaczony w gruncie rzeczy tylko do tej gry. Budżet jest dość skromny ale znalazłem dwa chyba warte zainteresowania laptopy : ACER ASPIRE 2524 oraz ACER 5732. I teraz pytanie który z nich jest lepszy do WoW'a (pod patcha WoTLK, ewentualnie na którym pójdzie Cataclysm bez większej zacinki)? Chodzi mi o jak najmniejsze "zacinanie się" gry, fps na przyzwoitym poziomie i ogólnie grafika nie rażąca pikseloza. Doradźcie mi, który bardziej się opłaca wybrać z tych dwóch modeli bo znalazłem je na allegro w dość niskich cenach.

ACER ASPIRE 2524 :

http://allegro.pl/mega-obnizka-acer-2-2 ... 75004.html

ACER 5732 :

http://allegro.pl/gracz-acer-5732-2x2-3 ... 36718.html


(Qba Lukaszczyk) #2

Jeśli koniecznie jeden z tych 2, to wybierz tego drugiego.


(Antypaladyn1945) #3

Znalazlem jeszcze takiego laptopa : http://allegro.pl/laptop-msi-cr630-2x-2 ... 73401.html

Nadaje sie do w/w celu czy zostac przy tym drugim? :stuck_out_tongue:


(Qba Lukaszczyk) #4

Albo tamten, albo MSI. Ogólnie, to MSI produkuje lapki lepszej jakości (obudowa, spasowanie).


#5

antypaladyn1945 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Robrwow) #6

Generalnie wow nie ma kosmicznych wymagań, chociaż niekiedy przy większym zamieszaniu lubi zwolnić nawet na szybkim kompie (na max ustawieniach). Na każdym z tych laptopów będziesz mógł grać bez problemów na wysokich ustawieniach, także to tylko kwestia, który Ci się bardziej podoba. Mi najbardziej podoba się ten drugi Acer.


(Rioco) #7

Tylko i wyłącznie ten 2 acer jeżeli chcesz płynnie grać w wowa ;] Bo wow niby mam małe wymagania ale jak wejdziesz do miasta gdzie jest po 40 osób to nawet dobra karta potrafi przymulić a co dopiero jakaś słaba :wink:


(Crox) #8

Na oficjalnym serwerze gdy w mieście jest po 200-300 osób to faktycznie przycina nawet na dobrym sprzęcie, tak samo na world PvP typu TB.

Ale widzę, że autor gra na prywatnym serwerze, więc nie będzie problemu :slight_smile:

Z laptopów również polecam MSI.